TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakuose nuteistas netikrą vairuotojo pažymėjimą naudojęs vyras

Trakų rajono apylinkės teismas
Trakų teismo nuotr. / Trakų rajono apylinkės teismas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trakų rajono apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis, kuriuo A.M. pripažintas kaltu padėjus pagaminti, įgijus, laikius ir panaudojus žinomai netikrą vairuotojo pažymėjimą.

Kaip rašoma teismo pranešime, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas nustatė, kad A.M. 2007 metais, tiksliai ikiteisminio tyrimo metu nenustatytą dieną, VĮ „Regitra“ patalpose, esančiose Lentvario g. 7, Vilniuje, pateikė ikiteisminio tyrimo metu nenustatytam asmeniui savo asmens duomenis ir nuotrauką. Po to, tiksliai ikiteisminio tyrimo metu nenustatytą dieną, tose pačiose VĮ „Regitra“ patalpose iš to paties asmens už 1 tūkst. 500 litų A.M. nusipirko ir tokiu būdu neteisėtai įgijo žinomai netikrą vairuotojo pažymėjimą, išduotą jo vardu.

A.M. šį netikrą vairuotojo pažymėjimą laikė su savimi iki 2010 metų gruodžio 10 d. 16.50 val., kai Trakų gatvėje, Senųjų Trakų kaime, Trakų rajone buvo sustabdytas policijos pareigūnų, kurie tikrindami jo pateiktus dokumentus pastebėjo, kad A.M. pateiktas vairuotojo pažymėjimas yra netikras.

Kaltinamasis A.M. teisme paaiškino, kad 1993 metais jam buvo atimta teisė vairuoti transporto priemones, nes vairavo automobilį būdamas neblaivus. Pasibaigus teisės atėmimo terminui jam nepavyko perlaikyti teorinio vairavimo egzamino, todėl jis sutiko su VĮ „Regitra“ patalpose sutikto nepažįstamo vyriškio pasiūlymu už 1 tūkst. 500 litų įsigyti netikrą vairuotojo pažymėjimą.

Už padarytą Lietuvos Respublikos BK 300 str. 2 d. numatytą nusikalstamą veiką teismas A.M. skyrė vienerių metų trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmę, bausmės vykdymą atidedant vieneriems metams trims mėnesiams ir įpareigojant nuteistąjį be institucijos, prižiūrinčios bausmės vykdymo atidėjimą, sutikimo neišvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip septynioms paroms.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min