Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 22d. 16:19

Trakuose nuteisti du vyriškiai, Visų šventųjų naktį rovę kelio ženklus

Aikštelėje nulaužus ženklus, apsukresni vilniečiai tuo pasinaudojo ir pradėjo statyti mašinas ten, kur anksčiau ženklai draudė.
Karolio Vaitkevičiaus/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kelio ženklai

Trakų rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kaltinamuosius Ramūną Grigonį ir Ruslaną Rastauską pripažino kaltais dėl svetimo turto vagysčių.

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas nustatė, kad R.Grigonis 2012 metų lapkričio 1-osios naktį, būdamas neblaivus, Kazokiškių kaime nuo kelio ženklo atramos nusuko ir pagrobė 387,20 lito vertės kelio ženklo „Sustoti draudžiama“ bei kelio ženklo „Vienpusis eismas“ skydus. Be to, buvo nustatyta, kad tą pačią naktį abu kaltinamieji, būdami apsvaigę nuo alkoholio, tame pačiame Kazokiškių kaime dar pagrobė kelio ženklų „Gyvenvietės pradžia“, „Kilometrų ženklas“ ir „Duoti kelią“ atramas bei skydus.

Teismas taip pat nustatė, kad R. Grigonis 2012 m. liepos mėnesį, vakaro metu atėjęs į M.G. priklausančios sodybos kiemą, ištraukė ūkinio pastato durų staktos vinis ir, įsibrovęs į vidų, pagrobė 3560 litų vertės turto – įvairių įrankių bei plastikinę talpą su dyzeliniais degalais.

Teismas, įvertinęs kaltinamųjų asmenybes, jų padarytų nusikalstamų veikų skaičių ir sunkumą, bei atsakomybę sunkinančias aplinkybes, R.Grigoniui už padarytas tris nusikalstamas veikas skyrė 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, kurios vykdymą atidėjo 2 metams ir įpareigojo jį per šį laikotarpį neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo bei atlikti 50 valandų viešųjų darbų.

R.Rastauskui už padarytą vieną nusikalstamą veiką teismas skyrė 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, kurią subendrinęs su ankstesniu nuosprendžiu jam paskirta bausme, teismas paskyrė galutinę bausmę – laisvės atėmimą 2 metams 5 mėnesiams, bausmę atliekant pataisos namuose.

Taip pat teismas dėl pavogtų kelio ženklų bendrai abiem kaltinamiesiems priteisė 837 litų turtinei žalai atlyginti VĮ „Vilniaus regiono keliai“ bei iš R.Grigonio priteisė 1260 litų M.G. padarytai turtinei žalai atlyginti.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Temos: 1 Vagystė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min