Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tralais į Baltarusiją gabenti trys automobiliai su suklastotais dokumentais

Sulaikytas automobilis
VSAT nuotr. / Sulaikytas automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie sienos su Baltarusija dirbantys Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sulaikė tris automobilius, kuriuos tralais mėginta išgabenti į Baltarusiją. Mašinų dokumentai, įtariama, yra suklastoti.

VSAT nuotr./Sulaikytas automobilis
VSAT nuotr./Sulaikytas automobilis

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai ketvirtadienį Medininkų punkte patikrino iš Lietuvos vykusio 46 metų Kauno rajono gyventojo ir jo vairuojamo autovežio „Mercedes Benz“ dokumentus. Šia transporto priemone iš Lietuvos gabenti užsienyje įsigyti nenauji lengvieji automobiliai.

Jų dokumentų patikros metu VSAT pareigūnai atkreipė dėmesį į kauniečio pateiktus du itališko pavyzdžio automobilių registracijos liudijimus. Įtariama, kad 2002 m. pagamintų „Mercedes Benz C180“ ir „Honda CRV“ dokumentai suklastoti – juose aptikta duomenų taisymo požymių.

Automobiliai buvo nukelti nuo tralo ir laikinai saugomi Vilniaus rinktinėje. Jos pareigūnai dėl dokumento suklastojimo ir jo panaudojimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po apklausos kauniečiui leista vykti per valstybės sieną.

Dar vieną autovežiu gabentą mašiną sulaikė Šalčininkų punkte dirbę VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai. Penktadienio naktį jie patikrino 35 metų marijampoliečio ir jo į Baltarusiją vairuoto tralo „Volvo“ dokumentus.

Pasieniečiai atkreipė dėmesį į gabenamo 2008 m. laidos automobilio „Toyota Corolla Verso“ registracijos liudijimą. Įtariama, kad prancūziško pavyzdžio dokumente taip pat yra įrašų klastotės požymių. Manoma, kad klastoti automobilio identifikaciniai duomenys.

„Toyota“ buvo nukelta nuo autovežio ir laikinai saugoma Tribonių užkardoje. Dėl dokumento suklastojimo ir jo panaudojimo ikiteisminį tyrimą atlieka VSAT Varėnos rinktinės pareigūnai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min