Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš eismo Telšių krašte eliminuoti 3 girtuokliai, sutiktas ir prie vairo sėdėjęs „šoferis“

Reido akimirka
Telšių apskrities VPK nuotr. / Reido akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien, rugsėjo 21-ąją, Europos kelių policijos tinklui TISPOL paskelbus dieną be žuvusiųjų kelyje, visoje Europoje vyksta aktyvi eismo dalyvių kontrolė, kurios metu atkreipiamas dėmesys į eismo saugumą, siekiant, kad keliuose nežūtų nei vienas žmogus. Nuo ankstaus ryto prevencinės eismo saugumo užtikrinimo priemonės vykdytos ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje (Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Akmenės rajonuose).

Kelių policijos skyriaus pareigūnai, prevencinę priemonė pradėję miestuose, vėliau eismo saugumo užtikrinimą pratęsė avaringiausiose rajonų vietose.

Eismo saugumo kontrolę vykdę pareigūnai didžiausią dėmesį buvo sutelkę grubiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams fiksuoti, tad už smuklesnius, šį kartą vairuotojai tik įspėti. „Svarbiausia – ne bausti, o vairuotojams įdiegti, kad tik jie patys atsakingi už save ir kitų eismo dalyvių saugumą keliuose, todėl privalo paisyti Kelių eismo taisyklių ir elgtis taip, kad nebijotų būti sustabdomi pareigūnų“, – apie prevencinės priemonės tikslą kalbėjo Telšių apskrities VPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Dainius Razminas.

Kontroliuojant eismo dalyvius Telšiuose, pareigūnams pro pirštus nepraslydo techniškai netvarkingi ar privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu nedrausti automobiliai. Kelyje pasitaikė ir automobiliu priekabą traukęs „šoferiu“ save įvardijęs vairuotojas, kuris apsiribojo tik pareigūno įspėjimu už netvarkingai blykčiojančias priekabos šviesas. Vietoje pašalinus nedidelį gedimą, „šoferiui“ palinkėta saugaus kelio.

Kur kas netvarkingesni ir mažiau atsakingi vairuotojai sutikti Mažeikiuose. Vos pareigūnams pasirodžius keliuose, sustabdyti du neblaivūs dviratininkai (nustatyti 1,22 ir 0,94 promilės girtumai) ir lengvai apgirtęs (nustatytas 0,67 promilės girtumas) automobilio vairuotojas.

Po susitikimo su pareigūnais, trečiadienio rytą neblaivių eismo dalyvių kelionės privalėjo pasibaigti nepasiekusios tikslo. Tikimasi, kad tokius vairuotojus eliminuojant iš eismo, užkertamas kelias beprasmėms žūtims keliuose.

Itin intensyvios eismo saugumo užtikrinimo priemonės rajonų keliuose tęsis visą rugsėjo 21-osios dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min