Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 3d. 11:09

Trečiadienį šalies laukuose liepsnojo trys kombainai

Javapjūtė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Javapjūtė

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja,kad per praėjusią parą šalyje kilo 55 gaisrai. Žmonių aukų juose pavyko išvengti, tačiau du gyventojai buvo traumuoti.

Apie 15.10 val. Švenčionių rajone, prie Jenarališkės kaimo, užsiliepsnojo traktorius MTZ. Per gaisrą sudegė visos degios traktoriaus detalės, o gaisro metu apdegęs 53-ejų metų vyras buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, po vidurnakčio, Šiaulių rajone, Gegužių kaime, Vėtrungės gatvėje, užsidegė du automobiliai: VW Passat ir mikroautobusas Fiat Ducato. Gaisro metu apdegė ir apsilydė abiejų mašinų variklio skyriaus degios detalės. Gesindamas gaisrą, dūmais apsinuodijo 23-ejų metų vyras, kuris buvo nuvežtas į ligoninę. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Trečiadienį ryte apie 6 val. gaisras kilo Visagine, Taikos gatvėje esančios ligoninės teritorijoje, UAB „Ambulansas“ priklausančiame garaže. Atskubėjus ugniagesiams, garažas ir jame stovėjęs automobilis Ford Escort jau degė atvira liepsna. Per gaisrą išdegė garažas, nepataisomai sudegė automobilis, o įvykio aplinkybės aiškinamos.

Apie 8.10 val. Kauno rajone, Ražiškių kaime, sodų bendrijoje „Kolegos“, užsiliepsnojo sodo namelis. Gaisro metu sudegė medinis pastatas ir jame buvę namų apyvokos daiktai. Laimė, prie jo priblokuotas statomas mūrinis namas nuo ugnies nenukentėjo.

Trečiadienį ugnis nuniokojo net tris kombainus. Apie 13.10 val. Kėdainių rajone, Volučių kaime, užsiliepsnojo kombainas DON 1500. Gaisro metu apdegė variklio skyrius, išdegė vairuotojo kabina.

Apie 13.50 val. Akmenės rajone, Alkiškių kaime, užsidegė kombainas John Deer. Per gaisrą išdegė variklio skyrius, apdegė kairysis šonas.

Apie 14.55 val. Kėdainių rajone, Žeimelių kaime, užsiliepsnojo kombainas Forstrit. Ugnis nuniokojo jo variklio skyrių. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos. Beje, visi šie užsidegę kombainai buvo pagaminti daugiau kaip prieš 20 metų.

Po kelių dienų pertraukos trečiadienį apie 18.45 val. Elektrėnuose, už sodų bendrijos „Šviesa“, vėl buvo padegti savavališkai pastatyti ūkiniai pastatai. Atskubėjus ugniagesiams, atvira liepsna degė keturi pastatai ir dvi šieno stirtos. Gaisro metu visiškai sudegė trys mediniai ūkiniai pastatai ir apie 5 tonos šieno, nudegė ir ketvirto pastato stogas. Įvykis tiriamas.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį po vidurnakčio Vilniuje, Apkasų gatvėje, užsiliepsnojo du automobiliai: VW Passat ir Toyota Avensis. Per gaisrą apdegė abiejų mašinų salonai, kėbulai ir variklio skyriai. Ir šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Temos: 1 Statistika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min