Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 16, 15:11

Trečiadienį ugniagesiai vadavo žiede įstrigusį pirštą, iš medžio traukė kačiuką

Praėjusią parą ugniagesiai gelbėtojai gesino 12 gaisrų ir atliko 48 gelbėjimo darbus. Vilniaus mieste ugniagesiai skubėjo į pagalbą medikams.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / PAGD nuotr.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vaikų ligoninėje Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose teikta pagalba vaikui, kuriam nuo piršto teko nuimti žiedą. Panaudoję šlifuoklį (graviravimo įrankį) ugniagesiai išvadavo vaiko pirštą nuo žiedo.

Kaune, Kovo 11-osios gatvėje, daugiabutyje degė virtuvė. Ugniagesiai rado keptuvėje degantį aliejų, ant viryklės smilkstantį puodą. Bute tuo metu buvęs vyras pats bandė gesinti gaisrą, bet apdegė ranką ir prisikvėpavo dūmų. Nukentėjusysis išvežtas į gydymo įstaigą. Gaisras užgesintas. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

Šiaulių rajone, Kužių miestelyje (Kužių sen.), ugniagesiams gelbėtojams teko gelbėti karvę, kuri buvo užklimpusi apsemtoje pievoje, nutolusioje nuo kelio apie vieną kilometrą. Karvė buvo įklimpusi vandenyje, daugiau kaip pusės metro gylyje. Ugniagesiai saugiai išvedė raguotąją į sausumą ir perdavė savininkei.

Vilniuje, Didlaukio gatvėje, ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė medyje, beveik keturių metrų aukštyje susirangiusiam katinui. Panaudoję ištraukiamąsias kopėčias ugniagesiai gelbėtojai nukėlė jį iš medžio ir perdavė šeimininkei.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min