Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 3d. 10:47

Trečiadienį ugnis Lietuvoje nuniokojo mažiausiai septynis automobilius

Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Sudegęs automobilis

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 26 gaisrai ir 12 kitų gelbėjimo darbų, kuriuos atliko valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Žmonių aukų gaisruose buvo išvengta.

Trečiadienį vidurdienį Šakių rajono Juškų kaime užsidegė lauko virtuvė. Joje pastaruoju metu gyveno sodybos šeimininkas, mat, gyvenamasis namas yra atstatomas po 2008 metais įvykusio gaisro. Per gaisrą medinė virtuvė sudegė, tačiau nuo ugnies pavyko išgelbėti atstatomą namą ir medinį garažą. Pirminiais duomenimis gaisras kilo nuo užsidegusio šaldytuvo.

Trečiadienį anksti ryte Jonavoje, Kauno gatvėje esančiame garaže, kaip manoma, buvo padegtas lengvasis automobilis Audi A4 Avant. Gaisro metu mašina nepataisomai sudegė , išdegė garažo vidus, ištrupėjo gelžbetoninis perdengimas. Įvykis tiriamas.

Ugnis trečiadienį nuniokojo dar šešis lengvuosius automobilius. Anksti ryte Kaune, Statytojų skersgatvyje užsiliepsnojo lengvasis automobilis VW Jetta. Mašina jau buvo išregistruota, na, o ugnis ją visiškai sunaikino. Įvykio aplinkybės taip pat aiškinamos.

Dėl elektros instaliacijos gedimų trečiadienį užsidegė keletas automobilių. Pavakary Joniškio rajono Eglynlaukio vienkiemyje užsiliepsnojo BMW 525. Per gaisrą išdegė variklio skyrius, salonas, išdužo langai, nudegė priekinės padangos, apdegė plastikinės detalės.

Vakare Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, dėl šios priežasties užsidegė lengvasis automobilis Plymouth Voyager. Liepsnos išdegino variklio skyrių.

Taip pat dėl šios priežasties vakare liepsnojo lengvasis automobilis Lazdijų rajono Dumblio kaime. Čia ugnis išdegino Audi 100 saloną ir variklį.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kaune, Sukilėlių prospekte, kaip manoma, buvo padegtas lengvasis automobilis Toyota Picnic. Degančią mašiną dar iki ugniagesių atvykimo užgesino vietos gyventojai, tačiau ugnis spėjo apdeginti automobilio stogą, priekinio stiklo apdailos groteles, galinį buferį ir šoninį stiklą. Įvykis tiriamas.

Dar vienas automobilis tą pačią naktį liepsnojo Kauno rajono Salių kaime. Čia ugnis visiškai suniokojo lengvąjį automobilį VW Golf be ratų ir valstybinių numerių. Įvykis taip pat tiriamas.

Trečiadienį vakare Ukmergėje, Vilniaus gatvėje esančiuose vaikų namuose pagalbinėse patalpose įvyko trumpas elektros jungimas. Įvykio metu apdegė šalia stovinti lova, aprūko siena. Gaisras buvo užgesintas dar iki ugniagesių atvykimo. Gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Temos: 1 Statistika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min