Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 20d. 10:55

Trečiadienio gaisruose nukentėjo vienas žmogus, ugniagesiai išgelbėjo 2500 kalakutų

Gaisro dūmai
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisro dūmai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 24 gaisrai ir 22 gelbėjimo darbai, kuriuos atliko valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Ugnis trečiadienį traumavo vieną žmogų.

Šis gaisras kilo naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Vilniuje, Šaltkalvių gatvėje esančio daugiabučio namo laiptinėje. Per gaisrą išdegė trijų aukštų elektros skydinės, o dūmais apsinuodijo 81 metų buto gyventoja. Ją greitosios medicinos pagalbos darbuotojai išvežė į ligoninę. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Trečiadienį ryte Lazdijų rajono Kučiūnų kaime gaisras kilo Ginto Cimakausko mūrinėje paukščių fermoje. Gaisro metu išdegė šiaudų paklotas, aprūko patalpos. Atskubėję ugniagesiai užgesino gaisrą, išvėdino patalpas ir taip išgelbėjo apie 2 tūkst. 500 kalakutų. O gaisras kilo dėl dujų ir benzininių įrengimų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Telšių rajono Degaičių kaime ryte savaime užsidegė gelžbetoniniame šienainio bokšte esantis šienainis. Iškviesti ugniagesiai užgesino gaisrą, o baigiamuosius darbus  atliko įmonė, sumontavusi šį bokštą.

Taip pat trečiadienį ryte Panevėžyje, Naujamiesčio gatvėje, užsiliepsnojo nustatinėjamo savininko gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė dalis pastato stogo, apdegė ir aprūko mūrinio namo sienos ir lubos. Įvykis tiriamas.

Dėl elektros prietaisų eksploatavimo taisyklių pažeidimų trečiadienį ryte Ignalinos rajono Jonėnų kaime užsidegė dar vienas individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą kambaryje apdegė tik skudurai, dar buvo uždūmintos patalpos.

Šakių rajono Giedručių kaime vakare degė dar vienas gyvenamasis namas. Čia kilus šeimyniniam ginčui neblaivus namo šeimininkas padegė rūsio duris. Ugnį užgesino atvykę ugniagesiai, o įvykį tiria iškviesta policija.

Taip pat trečiadienį vakare Skuodo rajono Barstyčių miestelyje užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė šiferinė stogo danga ir stogo konstrukcijos. Dar iki ugniagesių atvykimo į ligoninę buvo išvežtas 53 metų vyras, kuris nukentėjo nuo krentančio šiferio. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Dėl elektros instaliacijos gedimo trečiadienį Kaune, Žemaičių plente, Šilainių turgavietėje užsidegė prekybinis kioskas. Ugnis išdegino kiosko vidų ir ten buvusias prekes.

Vakare Pasvalio rajono Joniškėlio ligoninėje maudymosi patalpoje trūko boilerio šilto ir šalto vandens vamzdžiai. Per sprogimą žmonės nenukentėjo, o patalpa buvo aplieta ir uždūminta. Vanduo į kitas patalpas nepateko ir ligonių evakuoti nereikėjo. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min