Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio gaisruose žuvo trys žmonės

Įvykio vietoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Įvykio vietoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 52 gaisrus ir atliko 13 kitų incidentų. Ugnis trečiadienį pasiglemžė 3 žmonių gyvybes.

Trečiadienį Pakruojo rajono priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą, kad Klovainių seniūnijos Uošo vienkiemyje buvo pastebėtas sudegęs medinis gyvenamasis namas. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti. Tarp namo degėsių po sukritusiu stogu buvo rastas apdegęs 74 metų namo šeimininko kūnas. Manoma, kad šią nelaimę prisišaukė pats žuvęs namo šeimininkas, neatsargiai rūkęs lovoje. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Kitas tragiškas gaisras buvo įregistruotas pavakary Ignalinos rajono Linkmenų seniūnijos Ginučių kaime, kur užsiliepsnojo O.A. gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastato stogas jau buvo sukritęs. Apmalšinę liepsnas gelbėtojai su kvėpavimo apsaugos organų aparatais įėjo namo vidų ir ten rado du neatpažįstamai apdegusius žmonių kūnus. Ugnis smarkiai nusiaubė ir medinį pastatą, tik nuo ugnies buvo išgelbėtas greta stovintis kitas gyvenamasis namas. Ir šią nelaimę, kaip įtariama, sukėlė vienas namo gyventojas, neatsargiai rūkęs namie. Nelaimės priežastys dar nustatinėjamos.

Trečiadienį ugnis niokojo ir daugiau gyvenamųjų namų. Du tokie gaisrai kilo Klaipėdos rajone. Veiviržėnų seniūnijos Petraičių kaime vakar vidurdienį užsidegė A.Č. gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, nuo karščio išdužo dviejų langų stiklo paketai. Dėl stipraus vėjo nuo kibirkščių užsidegė už 150 metrų esančio kaimyno ūkinio pastato medinės vėjinės, apdegė stogo danga. Gaisro priežastys tikslinamos.

Po pietų Sendvario seniūnijos Lėlių kaime dėl neatsargaus žmonių elgesio užsidegė nustatinėjamo savininko gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė medinės grindys ir jų apšiltinimo medžiaga bei siena, aprūko patalpos.

Vėlų vakarą Panevėžio rajono Batrakų kaime užsiliepsnojo V.J. gyvenamasis namas. Ugnis sunaikino medinį pastatą.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie vidurnaktį Vilniuje, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, Žemutiniame čigonų tabore, užsidegė keliems asmenims priklausantis medinis gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai, apdegė šalia stovintis medinis sandėliukas. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Tą pačią naktį Rokiškio rajono Juodupės miestelyje užsiliepsnojo R.P.ko gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė  namo vidus, medinė perdanga, lauko sienos ir prieangis. Įvykis tiriamas.

Trečiadienį Panevėžyje, Ukmergės gatvėje, gaisras kilo UAB ,,Kauptė”  turgavietėje. Per gaisrą sudegė 2 šaldytuvai, aprūko keli šimtai kvadratinių metrų patalpų. Įvykis tiriamas.

Tauragės rajono Eičių kaime dėl  elektros instaliacijos gedimo užsidegė UAB ,,Clasmann Deilmann” šilumvežis. Per gaisrą išdegė šilumvežio variklio skyrius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min