Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 17d. 19:47 , atnaujinta: 2011 rugpjūčio 18d. 11:52

Trečiadienio nelaimė Lazdijų rajone: nuskendo jaunuolis

Nemuno pakrantėje susirinko gausios gelbėtojų pajėgos.
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: gausios gelbėtojų pajėgos

Bendrasis pagalbos centras (BPC) telefonu 112 sulaukė pranešimo apie skaudų įvykį Vernijo ežere. Jaunuolio palaikai rasti po poros valandų nuo nelaimės.

Trečiadienį 18.16 val. gautas pranešimas, kad Lazdijų rajono Rūdos kaime (Veisiejų sen.) nuskendo vaikas.

Gyvybę pasiglemžė Vernijo ežeras.

Į nelaimės vietą skubiai išsiųsti Veisiejų ugniagesių komandos pareigūnai ir Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai, rašoma BPC Alytaus skyriaus jaunesniosios specialistės E.Macijauskaitės operatyviai parengtame ir išplatintame pranešime.

Rūdos kaime nuskendęs vaikas yra jau 9-asis nepilnametis, kurio gyvybę šįmet pasiglemžė vanduo.

Šiandienis įvykis – pastaruoju metu ne pirmoji tokio pobūdžio nelaimė Lazdijų rajone.

Kapčiamiesčio seniūnijoje, Bugiedos kaime, Ančios upėje, trečiadienį buvo tęsiama prieš 10 dienų dingusio vyriškio paieška, rašo alytausgidas.lt. Deja, nesėkmingai. Neoficialiais duomenimis, dingęs asmuo nuskendo po to, kai naktį prie Ančios užtvankos sumanė pasiirstyti baidare.

Teigiama, paiešką komplikuoja pakankamai sudėtinga vandenvietė – hidroelektrinės tvenkinys, Baltosios Ančios ir jos intakų slėnyje.

Trečiadienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovų paskelbtais duomenimis, nuo metų pradžios iki šios dienos Lietuvoje buvo ištraukti 126 skenduoliai.

Papildyta 20.25 val. Praėjus jau daugiau nei dviems valandoms po pranešimo apie nelaimę Veisiejų seniūnijoje, Lazdijų rajono policijos komisariato budėtojas 15min.lt informavo, kad kol kas nėra jokių tikslesnių duomenų apie įvykį: nežinomos nei aplinkybės, nei netgi nuskendusio vaiko amžius.

Prie ežero yra išvykusi komisariato tyrėja, tačiau dėl prasto ryšio su ja nėra galimybės susisiekti ir gauti naujausią informaciją.

Papildyta 11.52 val. Ketvirtadienį Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai informuoja, kad Vernijo ežere nuskendo E.M., gimęs 1993 m.

Į įvykio vietą atvykę narai gelbėtojai nelaimėlio kūną surado ir ištraukė apie 20.30 val.

Ilsėtis prie Vernijo ežero atvykęs jaunuolis buvo iš Kauno.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min