Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Trečiadienis Lietuvos keliuose buvo nesėkmingas dviratininkams ir motociklininkams

Pirminiais duomenimis, rugpjūčio 22 d. (trečiadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 9 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeista 13 žmonių. Tarp sužeistųjų eismo įvykiuose – 1 nepilnametė dviratininkė. Per parą įvyko 3 susidūrimai su dviračiais ir 3 susidūrimai su motociklais, pėsčiųjų perėjoje partrenktas vienas pėsčiasis.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / LKPT nuotr.

Trečiadienį 4 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai, policijoje užregistruoti 45 eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo. Pareigūnai išaiškino 25 neblaivius vairuotojus, net 18 iš jų gresia baudžiamoji atsakomybė dėl nustatyto daugiau nei 1,5 promilės girtumo.

Per parą nustatyti 102 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, 26 asmenys vairavo dviračius, būdami neblaivūs, praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba (LKPT).

Ryte, 6.40 val., Kaune, Ateities pl., automobilio „Renault Laguna“ 42 metų vairuotoja, sukdama į kairę, nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio „VW Golf“ ir su juo susidūrė. Įvykio metu buvo sužeistas automobilio „VW Golf 28 metų vairuotojas ir kartu važiavusi bendraamžė keleivė, jie gydomi ambulatoriškai.

Nepraėjus pusvalandžiui, 7.05 val., taip pat Kaune, Taikos prospekte, 18-metis automobilio „Alfa Romeo“ vairuotojas, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė 46 metų pėsčiąją. Moteris dėl patirtų sužalojimų gydoma ambulatoriškai.

9.40 val., Pakruojo rajoje, krašto kelyje Šiauliai–Pakruojis–Pasvalys, 38 metų vyras, vairuodamas motociklą „Honda“, sankryžoje susidūrė su sankryžoje į kairę sukančiu sunkvežimiu „MAN TGX“. Įvykio metu buvo sužeistas motociklo vairuotojas, vyras gydomas ambulatoriškai.

Vidurdienį, 12.00 val., Kaune, Jonavos g., sukdamas iš šalutinio kelio į kairę, 33 metų moters vairuojamas automobilis „Renault Megane“ susidūrė su automobiliu „Toyota Auris“, kurį vairavo 25 metų mergina. Įvykio metu buvo sužeistos 61-erių ir 27-erių metų automobilio „Toyota Auris“ keleivės.

Popietę, 16.40 val., Kazlų Rūdos sav., krašto kelyje Mauručiai–Vinčai–Puskelniai, 26 metų vyras, vairuodamas automobilį „VW Touran“, buvo neatidus ir kliudė ta pačia eismo juostą važiavusį dviratį. Įvykio metu dviračio vairuotojas nukrito ir susižalojo.

Vakare, 19.06 val., Alytaus r. sav. krašto kelyje Seirijai–Simnas–Igliauka, 43 metų vyras, vairuodamas motociklą „Triumph Tiger Explorer“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė motociklo, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Sužeistas motociklinininkas gydomas ligoninėje.

Vėlai vakare, 22.41 val., Vilniaus raj., Riešės kaime, 49 metų moteris, vairuodama automobilį „Volkswagen Sharan“ nepastebėjo dviračiu važiavusios 7-erių metų mergaitės ir kliudė ją automobilio veidrodėliu. Nuo dviračio nukritusio mergaitė susižalojo. Gydoma ambulatoriškai.

Atkreipiame vairuotojų dėmesį, kad, artėjant naujiems mokslo metams, eisme dalyvauja vis daugiau nepilnamečių, taip pat jaunų ir nepatyrusių eismo dalyvių, kurie gali būti išsiblaškę, netikėtai įbėgti ar įvažiuoti į kelią ir sukelti eismo įvykį. Kartu rūpinkimės jaunųjų eismo dalyvių saugumu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius