Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečias kartas pamelavo: Alytaus teismui ir vėl nepavyko pradėti Kedžių ir Audronės Skučienės bylos

Vytautas Andrius Kedys, Laimutė Kedienė, Neringa Venckienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vytautas Andrius Kedys, Laimutė Kedienė, Neringa Venckienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Vadinamosios Kedžių ir Audronės Skučienės bylos dėl trukdymo antstolei nagrinėjimas Alytaus rajono teisme vėl atidėtas.

Alytaus rajono apylinkės teismui antradienį vėl nepavyko pradėti Laimos ir Vytauto Andriaus Kedžių bei Audronės Skučienės bylos nagrinėjimo. Trečiąsyk iš eilės teisme Dzūkijos sostinėje neįvykstantis procesas šįkart sustojo dėl teisėjos Astos Jakučiūnienės ligos.

„Teisėja susirgo, proceso dalyviai informuoti, kad nevyktų į bylos nagrinėjimą, nes posėdis nevyks“, – portalą Alytausgidas.lt informavo Alytaus rajono apylinkės atstovė spaudai, teismo administracijos sekretorė Daiva Benedikienė. Pasak teismo atstovės, nauja posėdžio diena bus žinoma tada, kai teisėja pasveiks ir grįžusi į darbą paskirs laiką.

Alytausgidas.lt primena, kad Drąsiaus Kedžio tėvų L.Kedienės (gim. 1943 m.), V.A.Kedžio (gim. 1938 m.) ir jo tetos A.Skučienės (gim. 1953 m.) baudžiamoji byla Alytaus rajono apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjama sausio 9 dieną, tačiau atvykus Kedžiams, o dėl ligos nepasirodžius A.Skučienei, buvo atidėta. Bylą planuota nukelti į sausio 17-ąją, tačiau dėl advokatų užimtumo proceso atnaujinimui buvo paskirta sausio 29-oji.

Pasveikus teisėjai A.Jakučiūnienei teisiamieji Alytaus rajono apylinkės teisme turės atsakyti už trukdymą antstolei ir pasipriešinimą policijos pareigūnams, kai praėjusių metų kovo 23 dieną Garliavoje antstoliai iš globotojos Neringos Venckienės mėgino paimti ir Laimutei Stankūnaitei grąžinti šios dukrą, tačiau nesėkmingai.

15min.lt sausį pasakojo, kaip teismai sprendė su šia Alytuje esančia byla susijusį teisinį rebusą: prokurorų skundas dėl ikiteisminio tyrimo peripetijų bus nagrinėjamas Šiauliuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min