Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 7d. 10:58

Tris mažametes pajūrio stovykloje galbūt tvirkinęs advokatas paleistas į laisvę

Penktadienio vakarą žmonės rinkosi prie Palangos tilto
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Trijų mažamečių tvirkinimu vaikų stovykloje pajūryje įtariamas advokatas, praleidęs dvi paras areštinėje, paleistas į laisvę. Prokurorai nusprendė nesikreipti dėl jo suėmimo ir skyrė švelnesnes kardomąsias priemones.

Skandalas kilo šeštadienį, kai vyras atvežė savo dukrą į moksleivių poilsiavietę „Žilvitis“.

Stovyklos direktorius Bronius Kalvaitis pirmadienį BNS sakė, kad šis asmuo maždaug prieš 10–15 metų pats buvo stovyklos vadovas.

„Supraskite, atvažiavo tėtis ir pasiliko. Labai inteligentiškas, daug pasiekęs, buvęs mūsų darbuotojas. Atrodė labai nuoširdus. Buvo nei šis, nei tas jį išvaryti“, – BNS sakė stovyklavietės vadovas B.Kalvaitis. Vadovo žiniomis, vyras yra apsigynęs disertaciją ir Vilniuje turi advokatų kontorą.

Policija pranešė, kad šeštadienį Klaipėdos rajono stovyklavietėje savanoriu apsaugininku dirbęs vyras (g. 1975 m.) galbūt atliko tvirkinamuosius veiksmus trims mažametėms (g. 2008 m., g. 2005 m. g. 2008 m.) mergaitėms.

Šios mergaitės pirmadienį buvo apklaustos ikiteisminio tyrimo teisėjos.

Antradienį prokuratūra pranešė nematanti pagrindo suimti vyro ir skyrė švelnesnes kardomąsias priemones: rašytinį pasižadėjimą neišvykti, dokumentų paėmimą.

Jis taip pat įpareigotas registruotis policijoje.

Kaip skelbė BNS, iš Vilniaus su mažamete dukra vėlai vakare atvykęs tėvas stovyklos darbuotojams sakė, kad nori pasilikti, nori pažiūrėti, kaip sekasi jo dukrai naujoje aplinkoje. Be to, sakė, kad jaučiasi pavargęs po kelionės. Direktorius sakė, kad neturi vietų. Tada vyras kreipėsi į darbuotojus, kurie gyvena čia pat stovyklavietėje. Jam pavyko rasti pastogę.

„Mūsų apsauginis vaikščiojo, o jis paklausė, ar negali kartu pavaikščioti po stovyklą kaip senas darbuotojas“, – BNS sakė direktorius ir pridūrė, kad vyras dabar čia nedirbo.

Vyro dukra tėvui pasakė, kad jis gali važiuoti namo, ji gerai jaučiasi, susirado draugų. Tėvas nuėjo į kitą kambarį.

Netrukus direktorius sulaukė vienos iš stovyklaujančių mergaičių mamos skambučio, moteris teiravosi, kas vyksta stovykloje, koks vyras mergaičių kambaryje.

Mergaitės pasakojo, kad vyras jas glostė, rodė internetą.

Buvo iškviesta policija.

Pasak direktoriaus, vaikai stovyklauja toliau. Iš viso poilsiauja 360 vaikų.

„Nepagalvojęs būčiau, kad tokie dalykai gali atsitikti“, – pripažino direktorius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

01:16
00:40
01:48

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min