Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trumpa atmintinė, kaip nusikaltėliai Lietuvoje gviešiasi lengvų pinigų

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Tokių, kurie trokšta lengvai pralobti, Lietuvoje netrūksta, o jų išmonei bei įžūlumui ribų nėra.
Šaltinis: 15min
0
A A

Policija pasakojo apie per vieną parą užfiksuotus įvykius, susijusius su įvairiausiais sėkmingais ir nesėkmingais bandymais užvaldyti svetimas lėšas.

Sąžiningai dirbti nenorinčių, bet greitai praturtėti trokštančių veikėjų išmonei ir įžūlumui ribų nėra.

Šią Lietuvoje niekam abejonių nekeliančią tiesą patvirtina ketvirtadienio policijos pranešimai iš įvairių šalies vietų. Sukčių ar vagių aukomis tapę žmonės neteko nuo kelių šimtų iki kelių dešimčių tūkstančių litų, o kai kurios aukos net pačios nežino, kokia žala padaryta.

Kalvarijos policijos komisariate užfiksuotas įvykis, kad dar užvakar apie 11.20 val. į savo telefoną O.K. gavo trumpąją žinutę, kad „Mikrovisatos“ žaidime laimėjo prizą. Paskambinus žinutės siuntėjui, atsiliepė vyriškis ir pasakė, kad norėdama atsiimti prizą ji turi nupirkti „Pildyk“ papildymų ir jam padiktuoti kodus. „Laimėtoja“ taip ir padarė: per tris kartus nupirko „Pildyk“ papildymų už 816 litų ir padiktavo vyriškiui visų papildymų kodus.

Vyriškis žadėjo kažkokią vertingą dovaną atvežti, bet jokio prizo neatvežė, tad O.K. kreipėsi į pareigūnus, kad jai padaryta 816 litų turtinė žala. Stebėtinai lengvai savo auką apie pirštą apsukęs sukčius ieškomas, ketvirtadienį pranešė Marijampolės apskrities VPK.Kriminaliniai lietuvių nuotykiai: marijampolietis pasirašė nežinomo turinio dokumentus, telšiškis prieš savo valią tapo „Omnitel“ abonentu, o vilnietis pietaudamas praganė rankinę su 18 tūkst. litų.

Tuo tarpu A.K., gyvenantis Vilniuje, pranešė, kad trečiadienį 16.40 val. neberado vyriškos rankinės, kurią penkiolikai minučių buvo palikęs be priežiūros užkandinėje Panevėžyje, Beržų gatvėje. Rankinėje buvo 18 000 litų, automobilio dokumentai, pirkimo ir pardavimo sutartis, automobilio rakteliai, buto raktai. Nuostolis – 18 000 litų, informuoja Panevėžio apskrities VPK.

Panevėžietė D.L. pranešė, kad ketvirtadienį 14 val. tvarkydama artimųjų kapavietę, esančią Ramygalos gatvėje, neberado ant tvorelės paliktos rankinės, kurioje buvo piniginė, 115 ltų, banko mokėjimo kortelė, įvairių nuolaidų kortelių, 2 raktų ryšuliai, smulkių daiktų. Bendras nuostolis tikslinamas, ilgapirščiai ieškomi.

Panevėžio rajono gyventoja J.T. (gimusi 1923 m.) policijai pasiskundė, kad ketvirtadienį 19 val. telefonu paskambinęs nepažįstamas vyriškis apgaule išviliojo 8 000 litų.

Marijampolėje įkliuvo godi buhalterė. Peržiūrint šio mėnesio vienos kontoros sąskaitas pastebėta, kad finansininkė G.Z. persivedė pinigus iš kontoros sąskaitos į asmenines. Iš viso pasisavinta 2 500 litų, galimas finansines machinacijas tiria vietos policija.

Marijampolės apskrities VPK informuoja apie dar vieną itin paslaptingą įvykį, kurio galimus padarinius kol kas lieka tik spėlioti. Trečiadienio vakarą, apie 20 val., į marijampoliečio J.Z. namus Tarpučių gatvėje pro nerakintas duris įėjo du nepažįstami vyriškos lyties asmenys ir privertė pasirašyti dokumentą.

Jo turinio 1934 metais gimęs pensininkas nenutuokia.

Gavę, ko norėjo, atėjūnai pasišalino. Tokia skurdi informacija labai apsunkina ir pareigūnų galimybes ištirti šį įvykį.

Netikėti nemalonumai užklupo ir vieną Telšių gyventoją. Masčio gatvėje įsikūręs V.K. tikina nustebęs, kai sužinojo, jog jo vardu užregistruotas „Omnitel“ abonementinis numeris. Telšiškis aiškina, kad tai buvo padaryta be jo žinios ir jis nenorėtų apmokėti svetimų sąskaitų. Įvykis taip pat tiriamas, ketvirtadienį pranešė Telšių apskrities VPK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min