Dabar populiaru
Publikuota: 2021 liepos 23d. 15:50

Trumpikėse slėpti narkotikai lentvariškiams tapo bilietais į areštinę

Naktį Trakų rajone, Lentvaryje, rasta, įtariama, narkotinių medžiagų. Įtariamieji uždaryti į areštinę. Pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

Liepos 22 apie 22 val. Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Lentvaryje, Klevų alėjoje, pastebėjo automobilį BMW, kurio vairuotojas, pamatęs policijos ekipažą, staiga pasuko į šalikelę, kur vyksta geležinkelio pervažos darbai ir tolesnio pravažiavimo nėra. Privažiavę arčiau, pareigūnai pamatė jame sėdinčius tris jaunuolius ‒ vienas jų policijai žinomas kaip vartojantis narkotines medžiagas.

Akyli pareigūnai pastebėjo, kad šis jaunuolis staigiu rankos judesiu kažką įsikišo į kelnes. Tuoj pat buvo nutarta jaunuolius patikrinti.

Patikrinimo metu pareigūnams žinomas jaunuolis, 24-erių metų amžiaus lentvariškis, savanoriškai iš trumpikių ištraukė plastikinį maišelį su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga. Lentvariškis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kiti automobiliu važiavę asmenys uždraustų medžiagų ar daiktų neturėjo. Įtariamajam buvo atliktas šlapimo testas ‒ paaiškėjo, kad jis jau vartojęs marihuanos ir amfetamino.

Apie 2.50 val. Reagavimo skyriaus patruliams, tęsiantiems patruliavimą Lentvaryje, įtarimų sukėlė šalikelėje stovintis automobilis „Volvo S80“ ‒ jo vairuotojas, pamatęs artėjančius pareigūnus, pradėjo važiuoti. Pareigūnai sustabdė „Volvo“ automobilį, jame buvo du jaunuoliai.

20-metis keleivis akivaizdžiai jaudinosi ir tik pareigūnams pradėjus patikrinimą, jis iš trumpikių savanoriškai išsitraukė cigarečių pakelį, kuriame buvo folijos gniužulas su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga.

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis uždarytas į areštinę. Šio jaunuolio atliktas šlapimo testas parodė, kad jis jau vartojo marihuanos ir kokaino.

Per beveik septynis šių metų mėnesius Trakų policijos pareigūnai pradėjo 29 ikiteisminius tyrimus dėl rastų ir iš nelegalios apyvartos išimtų narkotinių medžiagų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:36
52:13
17:22

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min