Kaip 15min sužinojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente, pranešta, kad ant Erfurto gatvėje esančio daugiabučio stogo rizikuodami savo gyvybėmis žaidžia vaikai.
Į įvykio vietą nedelsiant išskubėjo medikai ir ugniagesiai gelbėtojai.
Vaikai, pamatę sulėkusias tarnybas į vietą, nuo stogo nulipo patys ir pasislėpė.



