Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 21d. 09:27

Trys teistumai už narkotikus klaipėdietės nuo jų platinimo neatgrasė

Reaguojant į gyventojų skundus, operacijos metu „likviduotas“ šių medžiagų platinimo „taškas“ Klaipėdoje, Sulupės gatvėje.
KAVPK nuotr. / Reaguojant į gyventojų skundus, operacijos metu „likviduotas“ šių medžiagų platinimo „taškas“ Klaipėdoje, Sulupės gatvėje.

Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė asmenis, kurie, įtariama, platino narkotines ir psichotropines medžiagas.

Reaguojant į gyventojų skundus, operacijos metu „likviduotas“ šių medžiagų platinimo „taškas“ Klaipėdoje, Sulupės gatvėje.

Policijos pareigūnai įtaria, kad narkotines ir psichotropines medžiagas „taške“ platino 3 asmenys: jau 3 kartus už analogiškų nusikaltimų padarymą teista klaipėdietė, kuriai padėjo dar du ne kartą už vagystes, turto sunaikinimą bei neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis teisti asmenys.

Sulaikius kaltininkus, pareigūnai kratos metu bute aptiko pardavimui paruoštas narkotines ir psichotropines medžiagas: apie 3 g heroino ir apie 30 g metamfetamino.

Operacijos metu taip pat sulaikytas asmuo, kuris, įtariama, įgijo kvaišalus vartojimui.

Viena įtariamoji suimta, kitiems kaltininkams paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatomas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Policijos pareigūnai dėkoja neabejingiems klaipėdiečiams, suteikusiems vertingos informacijos apie jiems žinomas narkotikų platinimo vietas.

VIDEO: Klaipėdoje „likviduotas" narkotikų platinimo „taškas"
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min