Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trys vilniečiai įtariami per ginkluotą apiplėšimą pagrobę fotoaparatus, mobiliuosius, kompiuterį, laikrodį ir kitą turtą

Įtariamasis
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Įtariamasis
Šaltinis: 15min
0
A A

Sulaikyti trys įžūlūs įtariamieji plėšikai. Vilniaus policija prašo visuomenės pagalbos demaskuojant jų ankstesnius žygdarbius.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, padaryto įsibraunant į patalpą (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d.).

Liepos 2 d. Vilniaus policija gavo 23-jų metų piliečio pareiškimą, kad tą pačią dieną, apie 8 val., į vieną iš Šaltkalvių gatvėje esančių butų įsibrovė du nepažįstami vyriškiai, jam pagrasinę peiliu, pagrobė fotoaparatus, mobiliojo ryšio telefonus, kompiuterį, laikrodį ir kitus daiktus.  

Liepos 3 d. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus tyrėjai dėl šio nusikaltimo pareiškė įtarimus trims, ankščiau ne kartą teistiems vilniečiams – A. Z. (gimusiam 1986 m.), R. K. (gimusiam 1988 m.) ir T. M. (gimusiam 1978 m.). Įtariama, kad A. Z. stebėjo aplinką ir judėjimą šalia nusikaltimo vietos, o kiti du jo bendrininkai įsibrovė į butą, kur miegojo nukentėjusysis, ir jį apiplėšė.

Vilniaus miesto apylinkės teismas įtariamiesiems paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams, jie izoliuoti nuo visuomenės ir patalpinti į Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą. Už šį nusikaltimą vyrams gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai mano, kad šie asmenys padarė ir daugiau analogiškų nusikaltimų Vilniaus mieste, todėl prašo piliečių, nukentėjusių nuo šių įtariamųjų ar turinčių kitokių duomenų apie jų nusikalstamą veiklą, kreiptis į Vilniaus policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyrių telefonais (8 5) 271 6188 arba (8 5) 271 6207.

VIDEO: Sulaikyti įžūlūs plėšikai
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min