Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Turguje dirbančius romus kontrabanda aprūpinančiam kauniečiui gresia 50 000 litų bauda ir mašinos konfiskavimas

Konfiskuotos kontrabandinės cigaretės
Kauno policijos nuotr. / Konfiskuotos kontrabandinės cigaretės
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno policijai vėl įkliuvo veikėjas, jau anksčiau pagarsėjęs kaip kontrabandinių cigarečių tiekėjas Stoties turgavietėje prekiaujantiems čigonams. Įtariamajam dabar gresia didžiulė bauda bei automobilio konfiskavimas.

Kaip pirmadienį praneša Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, dar sausio 17 d. Kauno miesto Centro policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Centro policijos nuovados pareigūnai tikrindami gautą informaciją dėl akcizais apmokestinamų prekių (kontrabandinių cigarečių) nelegalios prekybos, Kaune, prie Stoties turgavietės piliečio J.M. vairuojamame automobilyje rado 250 pakelių cigarečių, su Baltarusijos banderolėmis.

Pažeidėjas yra žinomas kaip kontrabandinių cigarečių vienas iš tiekėjų į Stoties turgavietę, kuriomis minėtame turguje prekiauja romų tautybės asmenys.

Kontrabandinių rūkalų pirkėjai, turintys tokias cigaretes turgavietės teritorijoje, bus baudžiami, kaip ir jų pardavėjai.

Pažeidėjui už tokių cigarečių pakartotiną (buvo sulaikytas ir 2013 m. rugsėjo mėn.) gabenimą bei laikymą gresia bauda nuo dvidešimties tūkstančių iki penkiasdešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Stoties turgavietėje Kauno Centro nuovados pareigūnai nuolat tikrina asmenis užsiimančius nelegalia veikla bei prekiaujančius kontrabandinėmis cigaretėmis.

Per dvi šių metų savaites jau surašyti 10 administracinių teisės pažeidimų protokolų pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163 (2) str. (Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką). 

Taip pat yra surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas ir vienam pirkėjui, kuris įsigijo bei gabeno Stoties turgavietėje 20 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Pareigūnai primena, kad kontrabandines cigaretes laikyti ir gabenti turgavietės teritorijoje draudžiama. Kontrabandinių rūkalų pirkėjai, turintys tokias cigaretes turgavietės teritorijoje, bus baudžiami, kaip ir jų pardavėjai.

Asmenis, žinančius, matančius kur ir kas prekiauja kontrabandinėmis cigaretėmis Stoties turgavietėje, prašome informuoti Kauno apskr. VPK Kauno m. Centro PK VPS Centro policijos nuovados viršininką telefonu (8 37) 303 470, arba atvykę į Gedimino g. 8, Kaune, 4 kabinetą pasidalinkite turima informacija. Anonimiškumą policininkai garantuoja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min