Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 11d. 13:35

„Tuščiame“ baltarusio sunkvežimyje slypėjo cigarečių „Viceroy“ kontrabanda (nuotraukos)

Sunkvežimis
MKT nuotr. / Sunkvežimis
Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) ir Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai šeštadienio naktį Raigardo kelio poste sulaikė apie 90 tūkst. Lt vertės cigarečių kontrabandą.

Muitinės kriminalinės tarnybos pranešime spaudai teigiama, kad trylika tūkstančių pakelių rusiškų rūkalų Baltarusijos Respublikos pilietis bandė įvežti sunkvežimio krovininėje dalyje įrengtoje slėptuvėje.

Apie 4 val. ryto į Lietuvą sunkvežimiu „Iveco Turbo Daily“ atvykęs Baltarusijos Respublikos pilietis V. B., važiavo vadinamuoju žaliuoju kanalu, tuo deklaruodamas, kad negabena draudžiamų ar ribojamų daiktų ir prekių.

Tačiau muitinės pareigūnams šis sunkvežimis pasirodė įtartinas, juo labiau kad sustabdyto automobilio vairuotojas tvirtino, jog į Lietuvą važiuoja visiškai tuščias, savo reikalais.

Buvo nuspręsta automobilį detaliai patikrinti ir jau netrukus paaiškėjo, kad gera dalis „Iveco“ krovinių skyriaus atitverta gerai užmaskuota užtvara, imituojančia krovininės dalies pabaigą.

Slėptuvė buvo prigrūsta cigarečių „Viceroy Red“ pakelių – iš viso muitininkai jų čia surado 13 tūkstančių, visi – su rusiškomis banderolėmis.

Bendrą sulaikytos kontrabandos vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – beveik 90 tūkst. Lt.

V. B. sakėsi slėptuvę sukonstravęs pats, o į Lietuvą cigaretes vežęs norėdamas užsidirbti.

MKT Marijampolės skyriuje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 199 str. 1 d. (Kontrabanda), Baltarusijos pilietis buvo sulaikytas dviem paroms.

MKT pareigūnai pastebi, kad į Lietuvą nuo 2009-ųjų metų antros pusės, be kitų kontrabandinių rūkalų, vis dažniau įvežama „Viceroy“ rūšies cigarečių, kurios, anot pareigūnų, labiausiai vertinamos Lenkijoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min