Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tytuvėnuose ginčai su darbdaviu dėl atlygio baigėsi kapinėse

Gintautas Vasiliauskas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Gintautas Vasiliauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį Kelmės rajono Tytuvėnų gyventojui Gintautui Vasiliauskui, kuris 2013 metų vasarą mirtinai sumušė vieną iš savo samdinių G.S. Pastarasis užsiminė darbdaviui apie nesumokėtus 2000 litų. Už tokį įžūlumą G.Vasiliauskas jį sumušė. Blogai pasijutusio samdinio neišgelbėjo ir medikai.

Šiaulių apygardos teismas skyrė aštuonerius metus nelaisvės Gintautui Vasiliauskui, kuris 2013 metų birželį mirtinai sumušė savo samdinį G.S. Teismas taip pat nurodė kad nuteistasis privalo sumokėti 5000 litų nužudytojo artimiesiems.

Du smūgius spyrė kojomis į pilvo sritį. Nukentėjusiajam po tokių smūgių trūko kepenys.

Istorija prasidėjo tuomet, kai G.Vasiliauskas, UAB „Gintrita“ direktorius, susikivirčijo su savo samdytais medkirčiais. Jis teigė, kad atliktame darbe yra broko ir reikalavo jį ištaisyti. G.S. papriekaištavo, kad darbdavys dar nėra sumokėjęs jam 2000 litų už jau atliktą darbą.

G.Vasiliauskas už tokį įžūlumą tyčia sudavė priekaištautojui ne mažiau kaip devynis smūgius rankomis į galvos, krūtinės sritį ir kitas kūno vietas.

Du smūgius spyrė kojomis į pilvo sritį. Nukentėjusiajam po tokių smūgių trūko kepenys.

Bausmė vertinama kaip artima minimaliai, nes nužudymo byloje yra lengvinančių aplinkybių. Teismas nusprendė, kad G.Vasiliausko bausmę sušvelnino nesėkmingas bandymas padėti sumuštajam. Nuteistasis, pastebėjęs, kad jo auka prastai jaučiasi, gabeno jį į gydymo įstaigą.

Teismas nusprendė, kad kaltės pripažinimas G.Vasiliauskui bausmės neturėtų palengvinti, nes jis tai padarė tik po to, kai buvo surinkta pakankamai įrodymų jo kaltei pagrįsti.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min