Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 26d. 18:35

Ugniagesiai apibendrino košmarišku gaisru Kaune paženklinto savaitgalio rezultatus

Išdegęs butas Kaune, Šilainiuose
VPGT nuotr. / Išdegęs butas Kaune, Šilainiuose

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai paviešino trijų praėjusių parų karščiausių įvykių suvestinę. Paplušėti ugniagesiams teko ne tik Kaune – kovo 23-25 dienomis visoje šalyje kilo net 366 gaisrai.

Per praėjusias 3 savaitgalio paras šalyje kilo 366 gaisrai, iš jų 257 – atvirose teritorijose. Gaisrų metu 2 žmonės žuvo, o 12 gyventojų buvo traumuoti. Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 100 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo 11 žmonių.

Nors prieš savaitgalį ir perspėjome gyventojus, kad ledas jau netvirtas, tačiau daugiausia teko gelbėti įlūžusius žvejus, pažymima PAGD atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Kaip žinoma, sekmadienio naktį apie 3 val. gaisras kilo Kaune, Baltų prospekto daugiabučio namo 7-ame aukšte esančiame bute. Atskubėjus ugniagesiams, butas jau skendėjo liepsnose. Lokalizavus gaisrą, gaisravietėje buvo rastas 19-mečio buto nuomininko kūnas. Gaisro metu traumas patyrė dar 11 žmonių. Iš degančio pastato ugniagesiai evakavo 25 jo gyventojus. Per gaisrą išdegė buto virtuvė, koridorius ir kambarys, kiti 3 kambariai ir koridorius apdegė, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, apdegė ir 8 aukšto buto langas. Nuo ugnies ir vandens nukentėjo ir kiti šios laiptinės butai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Beje, papildomos faktinės informacijos apie šią rezonansinę nelaimę pirmadienį pateikė ir Policijos departamentas. Baltų prospekte buvo padegtas M. S. (gimusio 1993 m.) nuomojamas butas. Gaisro metu žuvo nuomininkas M. S. bei sužaloti P. P. (gimęs 1991 m.) (gydomas ambulatoriškai), T. M. (gimęs 1991 m.) (gydomas ambulatoriškai), M. D. (gimęs 1993 m.), E. B. (gimęs 1992 m.), L. P. (gimęs 1993 m.), J. J. (gimęs 1934 m.), F. M. J. (gimusi 1987 m.), Š. M. (gimęs 1988 m.), G. N. (gimusi 1994 m.), T. D. (gimęs 1987 m.) ir nenustatytos tapatybės apie 20 metų amžiaus vyriškis, kurie dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Klaipėdoje, požeminėje automobilių aikštelėje, padegtas „Audi A6“. Per gaisrą brangi mašina sudegė nepataisomai.

Ankstų sekmadienio rytą apie 4 val. 20 min. gaisras kilo Vilniuje, Erfurto gatvės daugiabučio namo bute. Ugniagesiai su kvėpavimo aparatais patekę į uždūmintą butą, lovoje rado apdegusį 47-erių metų vyro kūną. Per gaisrą apdegė sofa-lova, kilimas, aprūko butas, o apsinuodijusią dūmais, 80-metę buto savininkę greitoji išvežė į ligoninę. Nelaimės aplinkybės aiškinamos.

Šeštadienio naktį apie 3 val. 50 min. šalia Vilniaus, Kryžiokų Sodų 6-ojoje gatvėje, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo išardytas medinio namo stogas, apdegė vidus. Gaisro priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Šeštadienio vakarą apie 23 val. 20 min. gaisras kilo Kauno rajone, Domeikavos kaime, Rožių gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Per gaisrą išdegė medinės koridoriaus sienos ir lubos, aprūko gyvenamosios patalpos. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Sekmadienio naktį apie 19 val. 30 min. šalia Vilniaus, Laurų sodų 7-ojoje gatvėje, užsiliepsnojo medinė pirtis, priblokuota prie dviejų aukštų gyvenamojo namo. Gaisro metu išdegė pirties vidus, apdegė stogo konstrukcijos. Pro praviras duris ugnis persimetė ir į gyvenamąsias patalpas. Per gaisrą apdegė kambarys, aprūko kitos patalpos, nudegė ir buvo išardyta apie 100 kv. m stogo konstrukcijų. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Sekmadienį apie 23 val. 20 min. Klaipėdoje, Birutės gatvėje, požeminėje automobilių aikštelėje, užsidegė automobilis „Audi A6“. Per gaisrą mašina sudegė nepataisomai. Apgadinti ir du šalia stovėję automobiliai „Citroen Xsara“ bei „Honda Civic“. Nuo karščio išsilydė jų šoninės plastmasinės dalys. Manoma, kad automobilis buvo padegtas. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min