Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugniagesiai iš sniego spąstų vadavo medikus su ligoniais

Ugniagesiai įvykio vietoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 14 gaisrų. Deja, per vieną iš jų žuvo du žmonės.

Apie 21.35 val. Šiaulių rajone, Medvalakės kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinio namo vidus jau degė atvira liepsna. Gaisro metu apdegė kambariuose sukrauti skudurai, baldai ir namų apyvokos daiktai, aprūko patalpos, o tarp apdegusių skudurų buvo rasti gaisre žuvusių dviejų 63-ejų ir 55-erių moterų kūnai. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Trečiadienio naktį, apie vidurnaktį, gaisras kilo Vilniuje, L.Sapiegos gatvėje stovinčiame apleistame pastate. Ugniagesiai iš degančio pastato spėjo išvesti dūmais apsinuodijusį 48 metų vyrą, jis nuvežtas į ligoninę. Per gaisrą išdegė kambarys, jame buvę sendaikčiai ir šiukšlės. Įvykio aplinkybės dar tiriamos.

Apie 11.35 val. Telšių rajone, Brizgų kaime, užsiliepsnojo medinis svirnas. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna, jo stogas ir perdanga buvo sukritę į vidų. Gaisro metu supleškėjo stogas ir perdanga, nudegė dalis sienų, sudegė dvi skalbimo mašinos bei kiti namų apyvokos daiktai. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies ir dūmtraukio įrengimo bei jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 19.25 val. gaisras kilo Vilniaus rajone, Kairėnų kaime, dviem savininkėms priklausančiame gyvenamajame name. Per gaisrą išdegė ir buvo nuardyta apie pusė pastato stogo, išdegė namo vidus. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 19.30 val. Kaune, Ratnyčios gatvėje, užsiliepsnojo UAB Vanesa priklausantis 2006 metais pagamintas lengvasis automobilis Mercedes-Benz S350. Apdegė mašinos variklio skyrius, išsilydė prietaisų skydelis, nuo karščio skilo priekinis stiklas, deformavosi kėbulas. Įvykis tiriamas.

Be gaisrų gesinimo, ugniagesiai dar atliko 10 kitų gelbėjimo darbų, o dažniausiai teko traukti iš pusnių užklimpusius automobilius.

Antradienį ryte, apie 8.30 val., Kupiškio rajone, Palėvenėlės kaime, užklimpo UAB Nefromeda priklausantis automobilis Ford, vežantis 8 ligonius. Atskubėję ugniagesiai iš pusnies mašiną sėkmingai ištraukė.

Apie 17.25 val. tame pačiame Kupiškio rajone, Pajuodupės kaimo ribose, neprivažiavęs apie 300 metrų prie ligonio namų, pusnyje įklimpo greitosios pagalbos automobilis Ford. Atskubėję ugniagesiai neštuvais atnešė ligonį iš namų iki greitosios pagalbos automobilio, ištraukė iš pusnies medikų mašiną ir palinkėjo laimingo kelio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min