Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugniagesiai ketvirtadienį išgelbėjo šešis žmones

Dega namo stogas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugnis
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią parą Lietuvoje kilo 29 gaisrai, kuriuose 1 žmogus žuvo ir 3 buvo traumuoti. Ugniagesiai dar atliko 19 kitų gelbėjimo darbų ir išgelbėjo 6 piliečius.

Ketvirtadienį Kaune, Palemono gatvėje, užsidegė individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastato stogas degė atvira liepsna.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Dar iki ugniagesių atvykimo kaimynai iš namo išvedė du jo gyventojus. Per gaisrą nudegė ir buvo nuardytas pastato stogas, išdegė palėpė. Iškviesti medikai į ligoninę išvežė 75 metų moterį, kuri susipjaustė rankas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Dar du žmonės nukentėjo per gaisrą, kuris kilo Panevėžyje, J.Jablonskio gatvėje, čia esančiame individualiame name. Šiame gaisre apdegė tik antklodė ir kita patalynė, o dūmais apsinuodijo du vyrai. Nukentėjusieji buvo perduoti greitosios medicinos pagalbos darbuotojams, o gaisro priežastys tikslinamos.

Gaisras ketvirtadienį vakare kilo Ignalinos rajono Maksimonių kaime, kur užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Kai ugniagesiai atskubėjo į gaisro vietą, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose.

Gaisravietėje buvo rastas 58 metų namo šeimininkas. Atvykę medikai konstatavo jo mirtį. Gaisro metu dar išdegė kambarys ir veranda, apdegė namų apyvokos daiktai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad Kelmės rajono Kalniškių kaime užsidegė gyvenamasis vieno aukšto namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, išdegė kambarys.

Marijampolėje, Įsrūčio gatvėje, ketvirtadienį vakare užsiliepsnojo dviejų aukštų mūrinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė priblokuota malkinė, nudegė pastato stogas, pradegė ir įgriuvo perdengimas.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Marijampolėje, P.Armino gatvėje užsidegė bendrovės „Arvi cukrus“ gyvenamosios paskirties pastatas. Gaisro židinys buvo antrame aukšte, kur prie krosnies apsmilko čiužinys, skudurai ir šiukšlės. Gaisras neišsiplėtė ir buvo greitai užgesintas. Šių gaisrų priežastys dar tikslinamos.

Marijampolės gelbėtojai iš lengvojo automobilio „SAAB“, susidūrusio su lokomotyvu, išlaisvino viduje prispaustą moterį ir perdavė ją iškviestiems medikams.

Klaipėdos gelbėtojai ketvirtadienį Bangų gatvėje nuo trapaus tvenkinio ledo su kopėčiomis nukėlė moterį ir perdavė ją medikams.

Šiomis dienomis Lietuvoje gausiai pasnigo, o sinoptikai prognozuoja, kad savaitgalį ne tik snigs, bet ir pustys. Todėl gelbėtojai rekomenduoja gyventojams šiomis dienomis, nesant būtinumui, pasilikti namie ir nevykti į tolimas keliones, taip pat pasirūpinti artimaisiais ir neįgaliais kaimynais, nuvalyti individualių namų stogų pripūstą sniegą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min