Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugniagesiai po ketvirtadienio audros pjaustė nuvirtusius medžius

Žaibas
Reuters/„Scanpix“ nuotr. / Audra
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį praūžusi trumpa audra darbo suteikė ugniagesiams gelbėtojams ir elektrikams. priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad ketvirtadienio popietę dėl nuvirtusių medžių ir nutrauktų laidų ugniagesiai sulaukė mažiausiai devynių iškvietimų. Daugiausiai iškvietimų sulaukta Kaune.

Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, apie 16.14 val. iš Marijampolės savivaldybės, Gavaltuvos kaimo gautas pranešimas, kad ant kelio važiuojamosios dalies užvirtę du medžiai.

Panaudojus grandininį pjūklą abu medžiai pašalinti nuo važiuojamosios dalies.

Apie 16.44 val. Kauno policija ugniagesiams pranešė, kad A.Juozapavičiaus pr. ant elektros laidų pavojingai pakibo nulūžęs medis.

Atvykus gelbėtojams, virš šaligatvio rastas pavojingai pakibęs 15 metrų aukščio medis. Jis buvo įsipainiojęs į elektros laidus.

Šalia dirbę darbininkai ekskavatoriumi medį saugiai nustūmė į šoną. Vėliau medį ugniagesiai grandininiu pjūklu supjaustė dalimis.

Apie 18.30 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Piliečių g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Nuvykus grandininio pjūklo pagalba nupjauta nulaužta medžio šaka.

Apie 16.57 val. ugniagesiams pranešta, kad Kaune, J.Bakanausko g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis trukdo eismui.

Grandininiu pjūklu medį ugniagesiai supjaustė ir saugiai pašalino. Į įvykio vietą buvo iškviesta VST avarinė tarnyba, nes medis nutraukė elektros laidus.

Apie 17.19 val. iš Prienų policijos ugniagesiai gavo pranešimą, kad Kebliškių kaime medžiai užvertė kelią. Ugniagesiai teigia, kad nurodytu adresu nuo kelio buvo pašalinta apie 20 įvairaus skersmens medžių.

Apie 17.04 val. policija Kauno ugniagesius informavo, kad Žemaičių pl. ir Žaibo g. sankirtoje ant važiuojamosios kelio dalies užvirto dar vienas medis. Medis nutraukė elektros laidus.

Atvykus gelbėtojams grandininio pjūklo pagalba medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dangos.

Apie 16.57 val. Kaune medis nuvirto Švenčionių g. pabaigoje, ties įkalne. Apie 15 m ilgio nulūžęs medis grandininiu pjūklu buvo supjaustytas, ir patrauktas nuo važiuojamosios gatvės dalies.

Apie 17.36 val. gautas pranešimas, kad Smetonos al., privačioje valdoje ant gatvių apšvietimo laidų pakibęs nulūžęs, maždaug 15 m ilgio medis. Jis kabėjo pasviręs virš gatvės.

Atvykę gatvių apšvietimo darbuotojai atjungė įtampą laiduose. Ugniagesiai panaudojo ištraukiamas kopėčias ir dielektrinėmis žirklėmis nukirpo laidus. Vėliau grandininiu pjūklu medis supjautas ir patrauktas į šalį.

Apie 17.50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vilties g., virš važiuojamosios gatvės dalies, yra pasviręs, nepilnai nulūžęs medis, kurio skersmuo - daugiau kaip 1 metras.

Atvykęs civilinės saugos specialistas, įvertinęs situaciją, iškvietė sunkiasvorį kraną.

Kranas prilaikė medį, kol dviem grandininiais pjūklais medis buvo paguldytas ant asfalto ir po to patrauktas nuo važiuojamosios gatvės dalies.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min