Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugniagesiai skelbia praėjusią parą išgelbėję tris žmones

Balbieriškio bažnyčios gaisras
Aliaus Koroliovo/15min.lt nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą Lietuvoje kilo 27 gaisrai. Žmonių aukų juose buvo išvengta, o ugnis tik siaubė gyventojų namus ir kitą jų turtą. Ugniagesiai dar atliko 16 kitų gelbėjimo darbų ir išgelbėjo juose tris žmones.

Ketvirtadienį vakare Zarasuose, S.Nėries gatvėje gaisras kilo daugiabučio namo bute. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, bute degė sofa lova, taip pat smarkiai buvo uždūminta laiptinė. Todėl į lauką iš šios laiptinės butų buvo evakuota 20 namo gyventojų. Ugniagesiai užgesino degančią sofą ir išnešė ją į lauką, o išvėdinus patalpas, į butus sugrįžo ir evakuoti gyventojai. Gaisro metu aprūko butas, nubyrėjo dalis sienos tinko.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Jonavos rajono Ruklos miestelyje popiet šiuo metu negyvenamame dviejų aukštų mūriniame  name buvo padegtos šiukšlės. Per gaisrą išdegė šiukšlės ir medinės grindys.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Rokiškio rajono Pakriaunių kaime užsiliepsnojo sudėtinis ūkinis pastatas. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė tvarto stogas, visiškai sudegė pusė daržinės ir joje buvęs šienas bei malkos. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Tą pačią naktį Anykščių rajono Mickūnų kaime užsidegė medinė pirtis. Ugnis nudegino pirties stogą, pradegė perdengimas, apdegė sienos ir vidus. Įvykis tiriamas.

Gelbėtojai kevirtadienį trijose autoavarijose vadavo iš sulamdytų automobilių prispaustus žmones. Kaune, H. ir O. Minkovskių gatvėje vakar vidurdienį  iš lengvojo automobilio ,,Honda Civic“ buvo išlaisvintas prispaustas vairuotojas ir perduotas medikams.

Raseinių rajone, Gėluvos kaime popiet  iš apvirtusio vilkiko DAF buvo išvaduotas sužalotas vairuotojas ir irgi perduotas greitosios medicinos pagalbos darbuotojams.

Panevėžyje, Stetiškių gatvėje, vakar vakare iš į medį atsitrenkusio automobilio ,,Renault Espace“ buvo išlaisvintas irgi vairuotojas bei perduotas iškviestiems medikams. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min