Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugniagesiai tikisi, kad prasidėjęs lietus atvėsins pernykštės žolės degintojų įkarštį

Vilniaus ugniagesys gesina degančią žolę
PAGD nuotr. / Vilniaus ugniagesys gesina degančią žolę
Šaltinis: 15min
0
A A

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 154 gaisrus bei atliko 13 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo vieną skendusį žmogų bei iš Asvejos ežero ištraukė 3 nuskendusius žvejus. Laimė, gaisruose žmonių aukų pavyko išvengti. Trečiadienį ugniagesiams net 126 kartus teko vykti gesinti gaisrų atvirose teritorijose, kur išdegė beveik 340 ha pernykštės žolės ir miško paklotės. Ugniagesiai tikisi, jog prasidėjęs lietus nors kuriam laikui atvėsins žolės degintojų įkarštį.

Nemažas gaisras trečiadienį apie 5.30 val. kilo Vilniaus rajone, Pagirių kaime, Žilvičių gatvėje. Gaisro metu sudegė kieme stovėję automobiliai „Nissan Primera“ ir LUAZ, apdegė automobilio „Renault Megane“ šonas, priekinis ir galinis sparnas, durelės. Sudegė prie mašinos stovėjusios 8 plastikinės statinės su dyzelinu, apdegė šalia stovinčio medinio ūkinio pastato sienos. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 14.15 val. Druskininkų savivaldybėje, Ricielių kaime, prie Klonio ežero, užsiliepsnojo pernykštė žolė. Atskubėjus ugniagesiams, jau degė apie 7 ha pievų ir buvo kilęs pavojus šalia esančiam jaunuolynui. Tad gaisro gesinimui buvo pasitelktos ir kaimyninių rajonų priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Per gaisrą išdegė apie 9 ha žolės ir apie 1 ha jaunuolyno miško paklotės. Įvykis tiriamas.

Apie 18 val. Kretingos rajone, Kartenos miestelyje, Alanto gatvės kieme, užsidegė automobilis „Audi C4“ su dujine įranga. Gaisro metu išdegė mašinos salonas, variklio skyrius, išdužo langai.

Dar vienas automobilis apie 22.50 val. bevažiuojant užsiliepsnojo Panevėžio rajone, Levaniškio III kaime. Per gaisrą apdegė automobilio „Mercedes Benz C320“ variklio skyriaus degios detalės bei mašinos salonas. Šių gaisrų aplinkybės aiškinamos.

Apie 23.30 val. gaisras kilo Tauragės rajone, Taurų kaime, Tauragės Dvaro gatvės daugiabučio namo pirmame aukšte esančiame bute. Atskubėjus ugniagesiams ir su kvėpavimo aparatais užėjus į negyvenamą, neužrakintą butą, čia degė sukrautos šiukšlės ir skudurai. Gaisro metu aprūko trijų aukštų namo bendro naudojimo laiptinės sienos ir kaimyninių butų durys. Įvykis tiriamas.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 1.30 val. Marijampolės savivaldybėje, Ožkasvilių kaime, užsiliepsnojo apleistas, nenaudojamas pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis namas jau degė atvira ugnimi. Per gaisrą apdegė pastato sienos, įgriuvo medinė perdanga. Ir šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min