Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugniagesiai trečiadienį iš sniego gniaužtų vadavo automobilius su vaikais ir greitosios medikus

Ugniagesiai gelbėtojai ir greitoji pagalba avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios pagalbos automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ugniagesiai gelbėtojai trečiadienį visoje Lietuvoje vos spėjo suktis, iš sniego gniaužtų vaduodami automobilius su vaikais, mokyklinius autobusiukus ir greitosios pagalbos medikus su ligoniais.

Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, trečiadienį ugniagesiai mažiausiai penkiolika kartų vyko gelbėti pusnyse įstrigusių automobilių. Dauguma jų buvo su vaikais ar ligoniais.

Apie 10.38 val. Pagėgių savivaldybėje, kelio ruože tarp Timsrių ir Daubarų kaimų, užklimpo mokyklinis autobusas su vaikais. Autobusas nutemptas iki artimiausio kaimo.

Apie 14.55 val. Pakruojo rajone, Bardiškių kaime, kelyje Bardiškiai–Mikoliškiai, pusnyje užklimpo mokyklinis autobusas Mercedes-Benz 307. Autobusu buvo vežama 20 mokinių. Transporto priemonė ištraukta.

Apie 18.43 val. Rokiškio rajone, kelyje Čelkiai–Jūžintai–Užpaliai, užklimpo automobilis Opel Vectra, kuriame buvo mažamečių vaikų. Toje pačioje vietoje sniege įklimpo ir automobilį bandydamas ištraukti traktorius MTZ–82.

Traktorius ir lengvasis automobilis ištraukti.

Apie 18.10 val. Klaipėdos rajone, sodų bendrijoje ,,Putinas“, užklimpo lengvasis automobilis, jame buvo mažametis vaikas.

Atvykę gelbėtojai moterį su penkių mėnesių kūdikiu pasiėmė iš automobilio Audi 100 ir išvežė namo į Klaipėdą.

Apie 19.35 val. Joniškio rajone, Rudiškių miestelyje, pusnyje įstrigo automobilis WW Golf. Automobilyje buvo 7 metų mergaitė. Automobilis ištrauktas.

Apie 22.10 val. Pakruojo rajone, kelyje Degučiai–Lygumai, pusnyje įstrigo pas ligonį vykstantis greitosios pagalbos automobilis VW Transporter.

Medikų automobilis ištemptas iš pusnies.

Apie 23.42 val. Kupiškio rajone, Nociūnų kaime, užklimpo pas gimdyvę važiuodamas automobilis VW Transporter. Automobilis ištrauktas.

Apie 22.40 val. Pakruojo rajone, Juknaičių kaime, vykdamas pas ligonį pusnyje užklimpo greitosios pagalbos automobilis VW Transporter.

Automobilis ištemptas iš pusnies.

Jau ketvirtadienio naktį, apie 2.17 val., Molėtų rajone, Šileikėnų kaime, pusnyje įstrigo dar vienas pas ligonį vykstantis greitosios pagalbos automobilis. Atvykę ugniagesiai automobilį ištraukė iš pusnies.

Apie 2.15 val. Jurbarko rajone, Paulių kaime, sniego spąstuose atsidūrė lengvasis automobilis Mercedes-Benz, kuriuo buvo vežama ligonė. Automobilis ištrauktas į važiuojamąją kelio dalį.

Apie 3.45 val. Varėnos rajone, kelio Kibyšiai–Rusingė 3-iame kilometre, pusnyje užklimpo pas ligonį važiuodamas greitosios pagalbos automobilis VW Transporter. Automobilis ištrauktas.

Tai buvo tik keli įvykiai, kai ugniagesiai traukė sniege įklimpusius automobilius. Gelbėtojai taip pat buvo kviečiami į pagalbą net tada, kai automobiliuose nebuvo vaikų ar ligonių. Ugniagesiai skubėjo į pagalbą pusnyje užklimpusiems automobiliams, kurie blokavo kelius, taip pat traktoriams, užklimpusiems sniege, kai bandė iš pusnies ištraukti kitas transporto priemones.

Priešgaisirnės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas Gintautas Druktenis teigia, kad tokių iškvietimų pastaruoju metu ugniagesiai gauna kasdien.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min