Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 10, 10:20

Ugniagesiai vadavo Žiežmariuose bute užrakintus tris mažamečius

Trečiadienį Kauno apskrities ugniagesiai gelbėtojai Žiežmarių Melioratorių gatvėje iš buto vadavo tris jame paliktus užrakintus mažamečius.
Daugiabutis Latvių g. 54
Daugiabutis/ Asociatyvi nuotr. / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kaip informuoja Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, 12.19 val. policijos budėtoja pranešė, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, policijos pareigūnams reikia patekti į vieną iš Melioratorių g. 13-ojo namo butą, kuris yra antrame aukšte.

Nuo stogo per 2-ojo aukšto langą patekta į butą. Viduje buvę 3 mažamečiai vaikai iškelti ir perduoti policijos pareigūnams.

Apie tai, kad mergina išlipo pro langą, o bute užrakinti palikti nepilnamečiai, Kauno apskrities policija pranešimo sulaukė 11.41 val. Pranešėjai – pašaliniai asmenys.

Nuvykus pareigūnams paaiškėjo, kad, mamai išvykus į darbą, namuose palikti užrakinti keturi vaikai: 1995 m. gimęs pilnametis bei trys mažamečiai, gimę 2003 m., 2009 m. ir 2010 m.

Pirminiais duomenimis, rakto iš vidaus palikto nebuvo.

Vaikai pristatyti į Vaikų dienos grupę Žiežmariuose, o 2003 m. gimusi nepilnametė buvo pristatyta į gydymo įstaigą, kur po apžiūros paleista.

Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai dėl šio įvykio pradėjo aplinkybių patikslinimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min