Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugniagesiai Vilniuje iš degančio sandėlio išvedė įmonės direktorių

Vilniaus ugniagesiai
PAGD nuotr. / Vilniaus ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai gesino 26 gaisrus ir atliko 23 kitus gelbėjimo darbus. Ugnis antradienio gaisruose traumavo vieną žmogų.

Praėjusią naktį Kauno policija pranešė, kad iš Kauno klinikų gavo pranešimą, jog į ligoninę yra atvežtas nugarą apdegęs 83 metų vyras. Pasak nukentėjusiojo, vyras apdegė gaisre, kuris praėjusią naktį kilo Kauno rajono Karmėlavos miestelyje daugiabučio namo bute. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti. Gaisro vietoje apsilankę policijos pareigūnai prie namo rado apdegusią lovą, tačiau į butą nepateko.  Įvykis tiriamas.

Ugnis antradienį siautėjo ir kituose butuose. Vilkaviškio rajono Kybartų mieste, Mindaugo gatvėje, anksti ryte gaisras kilo 4 butų dviejų aukštų name. Gaisro metu sudegė laiptinėje stovėjusi sena sekcija su joje sudėtais daiktais ir drabužiais, aprūko laiptinės sienos ir butų durys.

Vidurdienį Jurbarke, Kauno gatvėje, gaisras kilo daugiabučio namo bute. Atskubėję ugniagesiai iš uždūminto buto išvedė jo 55 metų gyventoją ir perdavė iškviestiems medikams, o iš gretimų butų evakavo dar 5 žmones. Bute dar sudegė lova, aprūko sienos ir lubos. Šių gaisrų priežastys aiškinamos.

Kretingos rajono Rubulių kaime, sodų bendrijoje ,,Minija“, vidurdienį užsidegė individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastato stogas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą nudegė dalis stogo, išdegė perdengimas, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, aprūko sienos. Gaisro priežastys nustatomos.

Pavakary Vilniuje, Žirnių gatvėje, gaisras kilo UAB ,,Tradeskante“ bendrojo naudojimo sandėlyje. Atvykę ugniagesiai iš uždūmintų patalpų išvedė įmonės direktorių, o per gaisrą išdegė ir buvo išardyta dalis stogo konstrukcijų bei palėpėje pritvirtinta apšiltinimo plėvelė. Gaisro priežastis taip pat tikslinama.

Vakare Anykščių rajono Bikūnų kaime užsiliepsnojo kaimo turizmo sodybos ,,Vytautinė“ ūkinis pastatas. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, pastatas jau degė atvira liepsna, o stogas buvo įgriuvęs. Per gaisrą medinis pastatas ir jame buvusi smulki ūkio technika bei namų apyvokos daiktai sudegė, apdegė ir viduje sukrautos malkos. Įvykis tiriamas.

Antradienį buvo gautas pranešimas, kad vėjas nuo Tytuvėnų Švenčiausios Mergelės Marijos bažnyčios nuplėšė keletą skardinių lakštų. Atvykę ugniagesiai pritvirtino ant apdegusios bažnyčios stogo pavojingai kabojusias skardas. Apžiūrėjus bažnyčią, buvo pastebėti sienų įskilimai, o stogas iš vienos pusės įlinkęs. Šiuo klausimu pavakary rajono savivaldybėje buvo sukviesta Savivaldybės ekstremalių situacijų komisija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min