Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 25d. 11:26

Ugniagesiai Zaraso ežere išgelbėjo penkis skęstančius nepilnamečius

Ežeras
Audriaus Bagdono/BFL nuotr. / Ežeras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad per praėjusias dvi paras šalyje kilo 86 gaisrai. Žmonių aukų juose pavyko išvengti, tačiau du gyventojai buvo traumuoti.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie 2.40 val. Marijampolės savivaldybėje, Meškučių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas, kuriame buvo įrengtos ir gyvenamosios patalpos. Gaisro metu apdegė kilimas ir patalynė, nuo karščio išsilydė buitinė technika, aprūko sienos. Per gaisrą viduje buvusius vyrą ir moterį su įvairių laipsnių kūno nudegimais greitoji išvežė į ligoninę. Manoma, kad pastatas buvo padegtas. Įvykis tiriamas.

Antradienį apie 11.15 val. Vilniaus rajone, Palaukinės kaime, užsidegė metalinis garažas. Per gaisrą išdegė vidaus apdaila, apdegė automobilio priekaba, namų apyvokos daiktai. Laimė, ugniagesiai spėjo iš garažo išnešti 2 dujų balionus. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Maždaug tuo pačiu metu dėl vaikų išdykavimo su ugnimi gaisras kilo Kelmės rajone, Laugalio kaime esančiame ūkiniame pastate. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė daržinė ir malkinė, nudegė bendras stogas, išdegė tvarto perdengimas, apdegė malkos. Laimė, ugniagesiams pavyko nuo ugnies apsaugoti šalia stovintį gyvenamąjį namą.

Apie 15.50 val. nuo žaibo iškrovos ūkinis pastatas užsiliepsnojo Kėdainių rajone, Siponių kaime. Per gaisrą stipriai apdegė pastatas, sudegė apie dvi tonos viduje sukrauto šieno ir 3 kub. m malkų.

Apie 20.35 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Malūnininkų gatvėje, medžio apdirbimo įmonės katilinėje. Gaisro metu apdegė katilinės stogas, apsilydė elektros laidų instaliacija. Įvykis tiriamas.

Trečiadienio naktį apie 1.35 val. Zarasų rajone, Dusetų miestelyje, užsidegė individualus gyvenamasis namas A. Vienažindžio gatvėje. Per gaisrą išdegė 2 kambariai, apdegė pastato sienos ir stogas. Ir šio gaisro aplinkybės aiškinamos.

Tą pačią naktį gaisras kilo ir Šiaulių rajone, Varputėnų kaime stovinčiame gyvenamajame name. Gaisro metu supleškėjo pastato stogas, išdegė koridorius, vandeniu buvo sulietas namo vidus.

Dar vienas gyvenamasis namas trečiadienį apie 14.20 val. užsidegė Telšių rajone, Lingėnų kaime. Per gaisrą nudegė stogas, išdegė mansarda bei čia buvę namų apyvokos daiktai. Šių gaisrų aplinkybės tikslinamos.

Didelis gaisras trečiadienį apie 14.55 val. kilo Biržų rajone, Bliūdžių kaime, stovinčiame pastate, susidedančio iš lentpjūvės ir galvijų fermos. Gaisro metu sudegė viduje sukrautas šienas, apdegė stogas. Laimė, lentpjūvę pavyko išgelbėti. Įvykis tiriamas.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 33 kitus gelbėjimo darbus bei išgelbėjo septynis žmones.

Antradienį apie 17.35 val. ugniagesiai iš policijos gavo pranešimą, jog Zaraso ežere prie Draugystės salos skęsta vaikai. Atskubėję į nelaimės vietą ugniagesiai, maždaug už 500 m nuo kranto ištraukė penkis nepilnamečius ir perdavė juos medikų globai. Dar vienas 18-metis išplaukė į krantą pats.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min