Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 17d. 10:29

Ugniagesiams nerimą kelia smulkūs gaisrai Smiltynėje

Jūrų muziejus Smiltynės pajūryje surengė unikalią akciją.
Alfredo Pliadžio nuotr. / Smiltynė

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiams teko gesinti 29 gaisrus ir likviduoti 19 kitų incidentų. Žmonių aukų gaisruose buvo išvengta, ugnis tik siaubė žmonių pastatus ir kitą jų turtą.

Ketvirtadienį ryte dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų Marijampolės savivaldybės Aleksandravo kaime užsidegė G.T. gyvenamasis namas. Gaisro metu pradegė, išdegė namų apyvokos daiktai.

Dėl tos pačios priežasties popiet užsiliepsnojo ir Molėtų rajono Ančėnų kaimo gyventojo A.J. pirtis. Per gaisrą sudegė pastato stogas, perdengimas, išdegė vidus, apdegė sienos.

Kelis gaisrus ketvirtadienį sukėlė kai kuriose šalies vietose trankiusi perkūnija. Anksti ryte Marijampolės savivaldybės Paželsvių kaime nuo žaibo iškrovos užsiliepsnojo K.A. ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, sudegė viduje sukrautas šienas, malkos bei namų ūkio reikmenys.

Pavakary Kėdainių rajono Vainotiškių kaime žaibas trenkė į F.S. namą. Nuo žaibo iškrovos užsidegė elektros skaitiklis. Tačiau ugnis smarkiau neįsiplieskė ir užgeso. Atvykę ugniagesiai nukirpo elektros laidus ir išardė elektros skaitiklį.

Dar vienas gaisras Kėdainiuose, Ramybės skvere ketvirtadienį popiet kilo V.Š. bute. Gaisro metu apdegė izoplenu iškaltos koridoriaus sienos, aprūko kitos patalpos. Gaisro priežastys aiškinamos.

Biržų rajono Nemunėlio Radviliškio miestelyje pavakary užsidegė A.Š. ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, pastogėje sukrautas šienas, nuo ugnies buvo išgelbėta medinė malkinė. Gaisro aplinkybės nustatinėjamos.

Vilniuje, Žemaitės gatvėje, vakar vakare gaisras kilo L.A. butas. Per gaisrą stipriai apdegė kambarys, prieškambaris ir virtuvė, aprūko ir dar vienas kambarys. Įvykis tiriamas.

Pastarosiomis dienomis vis sulaukiama neramių pranešimų apie kylančius gaisrus Kuršių Nerijoje. Tiesa, šie gaisrai smarkiau neįsiplieskia, tačiau sukelia ant kojų priešgaisrines pajėgas. Štai ir ketvirtadienį ryte Klaipėdos ugniagesiai skubėjo į Smiltynę, kur  buvo pastebėtas gaisras. Ugnis išdegino tik kambario dydžio miško paklotės plotą ir buvo užgesinta. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus žmonių elgesio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min