Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugnis trečiadienį nusiaubė dvi mokyklas

Ugniagesys
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesys
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 74 gaisrai. Ugnis pasiglemžė vieno žmogaus gyvybę ir vienas pilietis buvo traumuotas.

Šis tragiškas gaisras trečiadienio naktį kilo Ignalinos rajono Ginučių kaime. Čia užsiliepsnojo A. G. gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, perdanga, stipriai apdegė sienos, išdegė vidus. Apgesinus liepsnas namo viduje buvo rastas apdegęs 79 metų vyras. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Trečiadienį vakare Kaune, Baltų prospekte, gaisras kilo R. S. bute. Per gaisrą išdegė kambarys, aprūko kitos buto patalpos ir laiptinė, o ugniagesiai iš išdegusio kambario išnešė apdegusį 56 metų vyrą. Įvykio aplinkybės taip pat aiškinamos.

Du gaisrai trečiadienį kilo dviejose mokyklose. Vienas jų praėjusią naktį kilo Raseiniuose, „Kalno“ vidurinėje mokykloje. Gaisro židinys buvo mokyklos priestate, čia įrengtoje katilinėje. Gaisro metu apdegė tik stogo konstrukcijos, ir ugnis buvo greitai numalšinta. Gaisro priežastys tikslinamos.

Kitas gaisras vidudienį kilo Kėdainių muzikos mokykloje. Čia viename kabinete užsidegė plastikinė šiukšlių dėžė. Gaisrą užgesino mokyklos darbuotojas dviem milteliniais gesintuvais. Ugnis išdegino kabineto medines sienos dailylentes ir grindis. Iš uždūminto mokyklos pastato laukan buvo išvesti 105 mokiniai ir mokytojai, o patalpos buvo išvėdintos. Žmonės per gaisrą nenukentėjo. Įvykis tiriamas.

Praėjusią naktį Prienų rajono Šilėnų kaime, kaip įtariama, buvo padegtas J. N. gyvenamasis namas. Nuo jo užsidegė šalia esantys ūkiniai pastatai. Per gaisrą išdegė namo vidus, sudegė prie namo pristatyta veranda, ūkinis pastatas su šienu, malkinė su 25 kub. metrais malkų ir stoginė. Įvykis taip pat tiriamas.

Ugnis vakar nuniokojo kelis automobilius. Alytuje, Naujoje gatvėje, vėlai vakare apdegė lengvasis automobilis BMW 528, Vilniaus rajono Skaidiškių gyvenvietėje šiąnakt išdegė lengvasis automobilis Audi B4, o Vilniuje, Kazliškių gatvėje šiąnakt ugnis nusiaubė lengvąjį automobilį Audi 80.

Daugėja gaisrų atvirose teritorijose. Nepaisydami ugniagesių perspėjimų ir prašymų nedeginti laukų, pernykštės žolės degintojai ir trečiadienį sukėlė 45 tokius gaisrus, kuriuose ugnis išdegino per 65 ha plotą. Daugiausia tokių gaisrų – po 11 teko gesinti Vilniaus ir Kauno apskrityse, tačiau nemažai jų kyla ir kitose šalies vietose. O nuo metų pradžios tokių gaisrų jau įregistruota per 400 ir ugnis juose išdegino per 680 ha žemės plotą.

Švenčionių rajono gelbėtojai iš Mažalotės kaime esančio ežero iš po ledo maždaug 150 metrų atstumu nuo kranto ištraukė nuskendusį 51 metų vyrą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min