Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2016 01 03 /13:04

Ūkiniame pastate įrengtoje pokylių salėje – kraują stingdanti įkaitės drama

Akmenės rajone vakarėlio metu peiliu ginkluotas vyriškis buvo pačiupęs 2 metų mergaitę ir pakišęs jai ginklą po kaklu. Mažametę kaip liūtas gynė jos tėvas. Sprukdamas užpuolikas dar subadė peiliu niekuo dėtą 64 metų moterį.
Smurtas
Smurtas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Sausio 2 d. apie 19 val. 40 min. Akmenės r., į neužrakintą ūkinį pastatą, kuriame įrengta pokylių salė, užėjo vyriškis rankoje laikydamas peilį. Jis, sugriebęs mažametę (g. 2013 m.) už drabužių, prisitraukė ją prie savęs ir po kaklu pakišo peilį. Tuo metu buvęs mažametės tėvas (g. 1986 m.), puldamas gelbėti dukrą, parvertė vyrą su dukra ant žemės. Grumtynių metu tėvui pavyko išvaduoti savo dukrą – paėmęs ją ant rankų, nubėgo bei užsidarė name.

Užpuolikas rankoje laikydamas peilį juos vijosi, bandė patekti į namą, tačiau nepavykus, pasišalino į gretimą namą ir pradėjo belstis į moters (gim. 1951 m.) buto duris. Moteriai atidarius buto duris, vyriškis peiliu du kartus jai dūrė.

Moteriai nuo smūgių pargriuvus ant grindų bei pradėjus šauktis pagalbos, į įvykio vietą atbėgo policijos pareigūnai ir vyriškį sulaikė. Įvykio metu sužalotos mažametė (iš galvos išrautas kuokštas plaukų) ir moteris (paviršutinė durtinė žaizda petyje ir kraujosruva krūtinėje), kurios, suteikus medicinos pagalbą, gydomos ambulatoriškai. Įtariamasis neblaivus (1,56 prom. alkoholio) (g. 1969 m.) uždarytas į areštinę, sekmadienį praneša Policijos departamentas.

Akmenės rajono Policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Renatas Kenstavičius BNS sekmadienį sakė, kad užpuolikas – pastovios gyvenamosios vietos neturintis vyras.

„Įtariamasis buvo apklaustas, jis nieko neprisimena, kokį mėnesį jau vartoja jau alkoholinius gėrimus. Ir vakar irgi buvo išgėręs, nors tas girtumas nėra labai didelis, bet apie vakar įvykius nuo 18 val. nieko neprisimena. Kai pareiškėme įtarimus, žmogus nė nesuprato apie ką čia kalba. (...) Šiuo metu jis kurį laiką gyveno Ventoje, bet jis yra migruojantis – tai Ventoje, tai Viekšniuose, tai dar kur apsistoja“, – sakė R.Kenstavičius.

Įtariamasis anksčiau teistas nebuvo, yra vieną kartą baustas administracine tvarka.

Vyrui pareikšti įtarimai dėl grasinimo nužudyti, pirmadienį bus sprendžiama dėl kardomosios priemonės skyrimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius