Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 14d. 13:10

Ukmergėje 21 vairuotojas viršijo greitį

Ukmergės rajone nubausti neblaivūs vairuotojai
Vilniaus apsk. VPK nuotr. / Ukmergės rajone nubausti neblaivūs vairuotojai.
Savaitgalį, lapkričio 11–13 dienomis, Ukmergės rajone buvo sustiprinta vairuotojų blaivumo kontrolė. Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato Patrulių būrio pareigūnai patikrino 43 transporto priemones vairavusius asmenis.

Buvo nustatyti penki  asmenys, kurie transporto priemones vairavo neblaivūs, du iš jų – dviratininkai. Vienam automobilio vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis, dviem – vidutinis. Dviratininkams taip pat nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Penktadienį, lapkričio 11 d., ypatingas dėmesys buvo skirtas greičio pažeidimų nustatymui. Ukmergiškiams pareigūnams talkino Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos ekipažas, kuris rajono keliuose ir miesto gatvėse patruliavo automobiliu su įmontuota greičio fiksavimo įranga.

Greičio kontrolė buvo vykdoma nuo 10 iki 21 val. Pareigūnai nustatė 21 greičio viršijimo atvejį. 16 transporto priemones vairavusių asmenų greitį viršijo daugiau kaip 20 km/h, 5 – daugiau kaip 30 km/h. Daugiausia pažeidimų nustatyta Laibiškių kaime ir Ukmergėje, Deltuvos gatvėje.

Administracinės teisės pažeidimų kodekse 124 str. numatyta, kad nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 20, bet ne daugiau kaip 30 kilometrų per valandą – užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų; o nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 30, bet ne daugiau kaip 40 kilometrų per valandą – užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų, o vairuotojams, neturintiems dvejų metų vairavimo stažo, – baudą nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trijų iki šešių mėnesių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min