Kaip praneša Ukmergės naujienų portalas vilkmerge.lt, ugnis antradienį apie 15 val. įsiplieskė bendrovei „Aljuva“ priklausančioje užkandinėje Kauno g. Su kvėpavimo aparatais į užkandinės virtuvę patekę ugniagesiai gelbėtojai ugnies plitimą sustabdė per kelioliką minučių. Jie atvėsino ir į lauką išnešė du dujų balionus.
Per gaisrą rankas ir veidą apdegė virtuvės darbuotoja, 44 metų J.P. Moteris gydoma Ukmergės ligoninėje.
Bendrovės „Aljuva“ direktorius A.P. sako neįsivaizduojantis, dėl ko kilo gaisras.
„Užkandinėje atsigėrėme arbatos. Po kelių minučių žiūriu, kad jau pro duris veržiasi liepsna", - sakė įmonės vadovas.
Gaisras visiškai užgesintas per 40 minučių.
Dėl ko užkandinėje kilo gaisras, tiria ugniagesių ekspertai.






