Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 19d. 11:25 , atnaujinta: 2012 lapkričio 19d. 12:53

Ukmergėje neblaivus žvejys įkrito į Šventosios upę, jį gelbėjęs draugas nuskendo

Šventosios upė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Šventosios upė

Ukmergėje vyriškis įkrito į Šventosios upę. Jį gelbėjusį draugą nusinešė srovė.

Šeštadienį apie 14 valandą, Ukmergėje, ties Gruodžio 17 – osios gatve, netoli pėsčiųjų tilto, į Šventosios upę, neatsargiai elgdamasis, įkrito ir  paskendo M.Š.

Ukmergės rajono policijos komisariatas praneša, kad kartu įkritęs V.K. paguldytas į Ukmergės ligoninės reanimacijos skyrių.

Papildyta 12.53 val. Šeštadienio rytą, apie 7.30 val.,  trys ukmergiškiai – V.D. (gim. 1965 m.), M.Š. (gim. 1946 m.) ir V.K. (gim. 1971 m.) – išsiruošė žvejoti prie Šventosios upės.

Besišnekučiuodami žvejai išgėrė butelį degtinės. Kadangi žuvys nekibo, vyrai perėjo į kitą vietą – netoli miesto stadiono, už pėsčiųjų tilto. Tuomet išgėrė dar vieną butelį degtinės.

Vilniaus apskrities VPK praneša, kad stovėdamas ant kranto V.K. paslydo ir įkrito į upę. V.D. jį sučiupo už rankos, o M.Š. įšoko į upę. Jis viena ranka laikėsi už V.D., o kita stūmė nelaimėlį bičiulį į krantą.

Stiprokai stumtelėjus, M.Š. ranka ištrūko iš V.D. rankos. M.Š. nepajėgė išsilaikyti ir jį nunešė srovė.

V.D. šiaip ne taip ištraukė V.K. ant kranto. Tuo metu kiti, netoliese žvejoję vyrai, nubėgo į automobilių aikštelę, esančią netoli stadiono, kviesti pagalbos. Kaip tik į aikštelę su drauge buvo atvažiavęs ukmergiškis Aleksandras Auglys.

Išgirdęs apie nelaimę 27 – erių metų  vyriškis nesutriko ir nesudvejojęs puolė į pagalbą. Jaunuolis išsyk pasileido bėgti link upės nurodyta kryptimi. Jo draugė apie įvykį paskambinusi pranešė policijai, buvo informuota Greitoji  medicinos pagalba.

Tuo metu A.Auglys bėgdamas nusirengė drabužius. Pribėgęs prie į krantą išvilkto V.K., pirmiausia paguldė jį į stabilią padėtį. Tuomet pats šoko į ledinį vandenį gelbėti antro skenduolio. M.Š. kūnas plūduriavo upėje, prie salos.

Gelbėtojas ištraukė vyrą į salą, darė dirbtinį kvėpavimą ir širdies masažą, tačiau skenduolis jokių gyvybės ženklų nerodė. Išvydęs atvykstančius medikus, A.Auglys vyriškį nuplukdė į upės krantą. Deja, ir medikai jam pagelbėti jau nebegalėjo. V.K. buvo nuvežtas  į Ukmergės ligoninės ir gydomas Reanimacijos skyriuje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min