15min be reklamos
2022 01 04, 14:08

Ukmergės rajone parduotuvę apvogęs vyras grobiu pasidžiaugė vos keletą valandų

Naktį į maisto prekių parduotuvę Ukmergėje, Vytauto gatvėje, įsibrovusį ir alkoholinius gėrimus pavogusį asmenį policijos pareigūnai nustatė ir sulaikė per tris valandas.
Alaus darykla „Joalda“
Asociatyvi nuotr. / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Sausio 4-osios naktį, apie 2 val. 40min. patruliuodami pareigūnai Vytauto gatvėje, prie maisto prekių parduotuvės, pamatė stovintį saugos tarnybos automobilį. Paaiškėjo, kad prieš keletą minučių parduotuvė buvo apvogta.

Į vidų vagis pateko sulaužęs žaliuzes ir plyta išdaužęs plastikinių durų stiklą. Informacija buvo perduota Vilniaus apskrities VPK Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojui, kuris į įvykio vietą išsiuntė pareigūnų pastiprinimą.

Policijos pareigūnai nedelsdami organizavo paiešką karštais pėdsakais. Reagavimo skyriaus tyrėjai V.Jatkauskas, D.Ivanauskas ir S.Kalesnykas pėsčiomis bei su tarnybiniu automobiliu apieškojo aplinkines gatves ir kiemus. Tyrėjai V.Jatkauskas ir D.Ivanauskas tęsė paieškas pėsčiomis, ieškodami kraujo pėdsakų, gatvelėmis nuėjo apie 7 kilometrus.

Jau netoli miesto centro, gatvelių sankryžoje, kraujo žymės dingo. Tuomet pareigūnai taksi automobiliu nedelsdami grįžo į policijos komisariatą, peržiūrėjo miesto kamerų vaizdo įrašus ir pastebėjo juodą striukę vilkintį asmenį, kuris glėbyje laikė alkoholio butelius, o jo viena ranka galimai buvo kruvina.

Pareigūnai nustatė jo asmenybę bei išsiaiškino, kuria kryptimi jis judėjo toliau.

5 val. 50 min. įtariamasis asmuo buvo sulaikytas ir pristatytas į Ukmergės r. policijos komisariatą. Tai policijai žinomas 36-erių metų amžiaus Ukmergės gyventojas, ne kartą teistas.

Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Artimiausiu metu sulaikytajam bus pareikštas įtarimas įvykdžius vagystę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min