Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukmergiškei teko pačiai iš užpakalio išsitraukti 5 maišelius narkotikų

Konfiskuoti narkotikai
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: narkotikai
Šaltinis: 15min
0
A A

Laisvės atėmimo bausmę atliekantį vyrą aplankyti susiruošusi 33 metų moteris pati atsidūrė policijos areštinėje.

Kaip antradienį praneša Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), vakar apie 13.30 val. į Marijampolės pataisos namus Sporto gatvėje ilgalaikiam pasimatymui su nuteistuoju R.J. (gim. 1976 m.) atvyko jo žmona V.J. (gim. 1977 m., gyv. Ukmergėje).

Atlikus jos apžiūrą ir daiktų patikrinimą bei pareikalavus atiduoti draudžiamus daiktus, ji pati iš išeinamosios angos išsitraukė penkis paketėlius, supakuotus į violetinės spalvos medžiagą, kaip įtariama, su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Dėl šio įvykio lankytoja sulaikyta ir uždaryta į Marijampolės apskrities VPK areštinę.

Tą pačią dieną Marijampolės apskrities VPK Vilkaviškio rajono policijos komisariate buvo gautas pranešimas iš Kybartų pataisos namų apie tai, kad 14.55 val. prie Kybartų pataisos namų J.Biliūno gatvėje esančio gyvenamojo namo privažiavo automobilis „Mazda Xedos 6“, iš kurio išlipęs jaunuolis įtartinai elgėsi. Įtardami, kad gali būti atliekamas draudžiamųjų daiktų permetimas į Kybartų pataisos namų teritoriją, vyr. inspektorius V.P. ir vyriausiasis specialistas R.M. pradėjo eiti link išlipusio jaunuolio, kuris nubėgo už gyvenamojo namo, kur ir buvo sulaikytas. Kaip nustatyta, tai I.V. (gim. 1992 m., gyv. Kalvarijoje). Taip pat buvo nustatyti automobilyje sėdėję asmenys: K.G. (gim. 1993 m.), gyvenantis taip pat Kalvarijoje, ir T.S. (gim. 1987 m.), registruotas Didžiojoje Britanijoje.

Apžiūrint įvykio vietą, kur buvo nubėgęs I.V., po pastoge buvo surastos pirštinės ir du paketai, kuriuose buvo du mobiliojo ryšio telefono įkrovikliai bei paketai su augalinės kilmės, kaip įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga.

Marijampolės apskrities VPK pareigūnai tęsia abu tyrimus dėl bandymų perduoti nuteistiesiems draudžiamus daiktus ir dėl disponavimo kvaišalais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min