Dabar populiaru
Publikuota: 2010 liepos 13d. 08:30

Ukmergiškiui svajonė įsidarbinti brangiai kainuos

Televizija
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Ukmergiškis sukčiams savo vardu išsimokėtinai nupirko televizorių ir vaizdo kamerą.

Ukmergiškio pensininko Algimanto Stučinsko svajonė tapus dėvėtų drabužių sargu kas mėnesį uždirbti tūkstantį litų jo šeimos biudžetą patuštins keliskart didesne suma, rašo „Lietuvos žinios“.

Viltis įsidarbinti A.Stučinskui nušvito, kai šis savo kieme sulaukė netikėtų svečių. Tuomet du vyriškiai prisistatė esantys verslininkai, iš užsienio gabenantys dėvėtus drabužius, kurių sandėlis neva įsikūręs netoli Ukmergės. A.Stučinskui vyriškiai teigė, kad minėtam sandėliui reikia antro sargo, kuriam už sargavimą kas mėnesį būtų mokama 1 000 litų.

„Jie sakė, kad įmonės kontora esanti Kaune, tad liepė kuo greičiau pasiimti pasą, pensininko pažymėjimą, sėsti su jais į automobilį ir lėkti į Kauną“, – „Lietuvos žinioms“ pasakojo A.Stučinskas.

Kaune „darbdaviai“ paprašė A.Stučinsko paso ir pensininko pažymėjimo, išlipo iš automobilio ir išskubėjo „jo įdarbinti“, o po pusvalandžio grįžo ir pranešė, kad viskas sutvarkyta.

„Už tai, kad mane įdarbino, vyrukai paprašė paslaugos. Jie paaiškino, kad šiuo metu buitinės technikos parduotuvėse pensininkams taikomos nuolaidos, ir paprašė, jog savo vardu išsimokėtinai nupirkčiau televizorių. Pinigus už pirkinį pažadėjo grąžinti nedelsdami“, – sakė ukmergiškis.

Vienoje Kauno parduotuvių „darbdaviai“ išsirinko plazminį televizorių, pardavėja pagal A.Stučinsko duomenis užpildė dokumentus, šiam beliko pasirašyti. Kitą dieną ukmergiškis savo vardu pasirašė išperkamosios nuomos dokumentus vaizdo kamerai.

Apsipirkę sukčiai sėdo į automobilį ir išvažiavo A.Stučinską palikę laukti prie durų. Apie vyro „nuotykius“ sužinojusi žmona kreipėsi į policiją ir sužinojo, kad panašiai apkvailintų žmonių Ukmergėje yra daugiau. Pensininkas raminasi, kad parduotuvėje, kurioje pirkta vaizdo kamera, filmuojama, tad policija galbūt ras sukčius.

Vien už vaizdo kamerą iš A.Stučinsko pensijos kas mėnesį bus išskaičiuojama 160 litų, už televizorių bus atskaitoma dar didesnė suma.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min