2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ukrainiečiai į Lietuvą važiavo ką tik Vokietijoje pavogtu nauju „Audi A7 Sportback“

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė 2019 m. laidos automobilį „Audi A7 Sportback“, kuris, įtariama, buvo pavogtas Vokietijoje. Jo paieška jau buvo paskelbta tą pačią dieną. Automobiliu vykęs ukrainietis turėjo, įtariama, suklastotą savo šalies vairuotojo pažymėjimą.
„Audi A7 Sportback“
„Audi A7 Sportback“ / VSAT nuotr.

Pirmadienio pavakarę VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Lazdijų rajono Akmenių kaimo ribose, kelyje Seinai–Lazdijai, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilį „Audi A7 Sportback“ vokiškais numeriais. Jį vairavo 37-erių Ukrainos pilietis. Kartu vyko 29-erių jo tautietis.

Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad šių metų laidos „Audi A7 Sportback“, įtariama, yra vogtas. Jo paiešką tą pačią dieną buvo paskelbusi Vokietija.

VSAT nuotr./„Audi A7 Sportback“
VSAT nuotr./„Audi A7 Sportback“

Abu ukrainiečiai buvo sulaikyti ir pristatyti į Kalvarijos užkardą. Čia paaiškėjo, kad keleivis turėjo, įtariama, suklastotą Ukrainos vairuotojo pažymėjimą.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo bei dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už pirmą nusikaltimą numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Už antrą nusikaltimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Ukrainiečius pasieniečiai uždarė į areštinę. „Audi A7 Sportback“ saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

Iš viso pasieniečiai šiemet sulaikė 135 automobilius, kurie, įtariama, buvo vogti. Pagal pilietybes juos vairavo Lietuvos (30), Rusijos (23), Uzbekistano ir Kirgizstano (po 15), Baltarusijos (13), Ukrainos (10) bei dar 9 valstybių piliečiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min