Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 10d. 10:57

Ukrainietė iš Lietuvos laiku neišvyko jau antrą kartą

Pasienio punktas
VSAT nuotr. / Pasienio punktas

Iš Šengeno erdvės laiku jau antrą kartą neišvykusiai ukrainietei pasieniečiai skyrė baudą. Autobusas, kuriuo ji vyko, moters nelaukė, todėl jai vėliau į Baltarusiją teko keliauti pėsčiomis.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad trečiadienį vėlai vakare VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai patikrino per Medininkų kontrolės punktą maršrutiniu autobusu Vilnius - Kijevas į Baltarusiją vykstančių keleivių dokumentus.

VSAT pareigūnai nustatė, kad 21-erių ukrainietės turėtos Šengeno vizos galiojimas pasibaigė sausio 29 d. Nuo to laiko užsienietės buvimas Šengeno erdvėje buvo neteisėtas.

Medininkų pasieniečiai taip pat nustatė, kad jų kolegos Lavoriškių kontrolės punkte šią ukrainietę buvo sulaikę praėjusių metų gruodį. Ji tuomet irgi iš Lietuvos į Baltarusiją vyko su kita nebegaliojančia Šengeno viza. Tada VSAT pareigūnai užsienietei dėl išvykimo iš Lietuvos tvarkos pažeidimo skyrė administracinę nuobaudą – įspėjimą.

Šįsyk dėl už tokį vėl pakartotą pažeidimą pasieniečiai ukrainietei skyrė 625 litų baudą ir įpareigojo išvykti iš Lietuvos.

Iš viso Medininkų punkte ukrainietė išbuvo 3 valandas – tiek užtruko dokumentų tikrinimas, jos bylos nagrinėjimas ir kiti formalumai. Maršrutinis autobusas, aišku, jos tiek laukti negalėjo, todėl iš Medininkų išvyko nustatytu laiku.

Pasieniečių ketvirtadienį naktį paleistai užsienietei į Baltarusiją teko iškeliauti pėsčiomis ir pačiai rūpintis, kaip pasiekti Ukrainą.

2010 m. pasieniečiai iš viso sulaikė 2641 asmenį, kuris pažeidė užsieniečių atvykimo į Lietuvą, gyvenimo joje, vykimo tranzitu ir išvykimo iš šalies tvarką.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min