2010-08-06 14:22

Uostamiestyje sulaikytas nelegalas iš Azerbaidžano

Klaipėdoje pasieniečiai sulaikė nelegaliai šalyje buvusį azerbaidžanietį.
Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Valstybės sienos apsaugos tarnyba / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus pareigūnai vienoje Klaipėdos turgavietėje patikrino tamsaus gymio vyrą.

Paaiškėjo, kad 32 metu Azerbaidžano pilietis į Lietuvą legaliai atvyko praėjusių metų rugsėjį. Nustatyta, kad vyras viršijo jo turėtoje vizoje nurodytą leistiną dienų skaičių ir nuo 2009 metų spalio Lietuvoje gyveno nelegaliai.

Dėl neteisėto užsieniečio buvimo šalyje VSAT pareigūnai vyrui surašė administracinės teisės pažeidimo protokolą ir skyrė 625 litų baudą.

Azerbaidžanietis įpareigotas išvykti iš Lietuvos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą