Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Uoste sulaikytas iš Vokietijos įtartinu automobiliu atvykęs kaunietis

Klaipėdos uoste pasieniečių sulaikytas kaunietis į Lietuvą vyko automobiliu, kurio, registracijos liudijimas, kaip įtariama, suklastotas. Pareigūnai įtaria, jog valstybiniai numeriai taip pat suklastoti.
Šį automobilį pargabenusiam kauniečiui pareikšti įtarimai.
Šį automobilį pargabenusiam kauniečiui pareikšti įtarimai. / "15min" nuotr.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Uosto užkardos pasieniečiai patikrino keltu iš Vokietijos atplaukusio 28-erių kauniečio ir jo vairuojamo automobilio „Honda CV-R“ su lietuviškais numeriais dokumentus.

Pasieniečiams įtarimų sukėlė  transporto priemonės registracijos liudijimas – jame matėsi akivaizdžių klastotės požymių. Pasieniečiai automobilį ir jo vairuotoją sulaikė.            
Detaliau apžiūrėjus 2009 metų laidos automobilį, įtarta, kad suklastoti ir valstybiniai jo numerio ženklai, ir kėbulo numeris – aptikta perkalimo požymių.                

Pirminiais duomenimis, taip bandyta per sieną pervežti vogtą automobilį, vadinamąjį „dvynį“, kurio kėbulo numeris atitinka tos pačios markės ir modelio legaliai įsigytos mašinos numerį.
VSAT Pakrančių apsaugos rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Teismas kauniečiui skyrė kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti. Automobilis saugomas Pakrančių apsaugos rinktinės būstinėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius