Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 14d. 22:15

Ūso mirtį išpranašavusi būrėja Svetlana: „Panašu, kad jį nužudė“

Būrėja Svetlana laidos metu buvo aptarusi A.Ūso likimą.
TV3 laidos stop kadras / „Jam reikėjo saugotis“, – pirmadienį kalbėdama apie A.Ūsą kartojo būrėja S.Dausinienė, tą patį sakiusi ir praėjusį balandį, kai išpranašavo šio vyro likimą.

Šiurpinamai tiksliai apie įtariamojo Andriaus Ūso tykančius pavojus balandį įspėjusi astrologė dabar sako, jog pedofilijos skandalo veikėjas žūtis nepanaši į nelaimingą atsitikimą.

Balandžio 26-ąją TV3 rodytos laidos „Gyvenimas yra gražus“ heroje buvo tapo būrėja Svetlana Dausinienė. Iš kortų praeitį esą matanti bei ateitį nuspėjanti moteris tada pasidalijo įžvalgomis apie garsiąją pedofilijos istoriją.

Laidos kūrėjai šia moterimi pasikliovė, nes kadaise atlikėjui Radži ji išpranašavo žvaigždės karjerą, o atlikėjai Evai – skyrybas. Rudenį dingus Drąsiui Kedžiui ji nedvejodama pareiškė, kad gyvo šio vyro daugiau nebepamatysime.

Dėliodama ant stalo pedofilijos skandalo dalyvių nuotraukas bei savo ypatingas kortas rusakalbė S.Dausinienė pasakojo kvapą gniaužiančius dalykus: kaip būtent buvo pražudytas Drąsius, kokia laiminga ateitis laukia Laimutės Stankūnaitės, koks D.Kedžio sesers Neringos Venckienės vaidmuo šioje istorijoje, kokie pavojai tyko Andriaus Ūso.

Apie A.Ūsą S.Dausinienė tąsyk kalbėjo: „Sudėtingas žmogus. Gudrus, aišku, turintis gudrumo.“

Kuo įtariamajam A.Ūsui baigsis pedofilijos byla? „Jis turi būti atsargus, nes dalgis virš jo kabo. Galbūt iš darbo, netgi galbūt iš gyvenimo gali išeiti žmogus“, – šiurpino TV laidos pašnekovė.

Būrėja tada dar minėjo, kad A.Ūsui gresia pavojai, nes jis kažkaip įsivėlęs į istoriją su vaikais. „Buvo bendravimas su vaikais. O kompromatas apie jį surinktas jau didelis. O rinko ne tik draugai, bet ir priešai“, – yra sakiusi kortų žinovė.Jis turi būti atsargus, nes dalgis virš jo kabo. Galbūt iš darbo, netgi galbūt iš gyvenimo gali išeiti žmogus, – mažiau nei prieš du mėnesius TV žiūrovus šiurpino būrėja Svetlana.

Pirmadienį 15min.lt paklausta, ar jos nenustebino žinia apie A.Ūsą, nieko apie tai dar negirdėjusi moteris perklausė: „O kas atsitiko?“

– Andrius Ūsas sekmadienį rastas negyvas prie apsivertusio keturračio, – šių eilučių autorius atsakė S.Dausinienei.

– Na va, matote... Aš negirdėjau, man tai naujiena. Matote, kokia naujiena. Bloga naujiena...

– Kaip jums taip pavyko išpranašauti žmogaus lemtį?

– Jam reikėjo būti atsargiam, reikėjo saugotis.

– Prognozavote ir kitų žmonių ateitį, pavyzdžiui, Laimutės Stankūnaitės. Ar žuvus A.Ūsui tos prognozės nesikeičia?

– Kaip sakiau, taip ir yra. Gal dabar reikia būti atsargiai ir šitai moteriai, nes apskritai daug prie jos visko juodo ten. Jai irgi reikia būti atsargiai, todėl, kad ji tik viena kovoja.

– Kaip regite A.Ūso žūtį?

– Neatrodo, kad atsitiko nelaimingas atsitikimas. Panašu, kad jį nužudė.

– Ar tiesa paaiškės?

Nežinau, reikia pažiūrėti į kortas.

Kortų valdovė pavasarį buvo praskleidusi ir buvusios D.Kedžio sugyventinės ateities šydą: „Ji gali šeimą sukurti, ištekėti.“

S.Dausinienė yra minėjusi, jog L.Stankūnaitę vis dėlto kamuoja nerimas dėl ateities: „Ji bijo ne ko nors konkrečiai, bet visuomenės, kad gali jai ką nors padaryti. Ne tie, kas ją gąsdina, o tie, ko ji nesitiki.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min