Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 22d. 16:04

Utenoje liepsnojo milžiniškas angaras, savivaldybė perspėjo dėl oro taršos

Angaro gaisras Utenoje
M.Kaukėno nuotr. / Angaro gaisras Utenoje
Utenoje trečiadienį įvyko didžiulis gaisras, kurio gesinti skubėjo gausios ugniagesių pajėgos. Savivaldybė įspėja neiti į lauką dėl kilusio oro taršos pavojaus.

Kaip informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, 11.56 val. ugniagesiams buvo pranešta apie gaisrą Utenoje, Kupiškio gatvėje.

Informuota, kad gaisras kilo metaliniame angare. Atvykus pirmiesiems ugniagesiams buvo nustatyta, kad dega angaro palėpė. Pats metalinis angaras 1000 kvadratinių metrų ploto.

Kaipmat gaisro gesinimui buvo sutelktos gausios ugniagesių pajėgos.

Ugnis išplito pačioje palėpėje, vėliau išplito ir į angaro vidų.

Tik 14.50 ugniagesiai paskelbė sustabdę gaisro plitimą. Pranešta apie gaisro lokalizaciją, tačiau toliau yra vykdomi gaisro gesinimo darbai.

Pirminiais duomenimis, viduje žmonių nebuvo, gaisro metu niekas nenukentėjo.

Šiuo metu dalis konstrukcijų yra sugriuvusios į vidų.

Utenos savivaldybėje savo internetiniame puslapyje iškart informavo gyventojus apie gaisrą ir paragino laikytis saugumo nurodymų:

„Utenos rajono savivaldybė informuoja, kad kilus dideliam gaisrui autoservise Molėtų gatvėje taip pat kilo oro taršos pavojus.

Prašome gyventojų nebūti lauke, likti pastatų viduje, užsidaryti langus ir ventiliacijų angas. Taip pat būtinai perspėkite artimuosius, kaimynus, visus aplinkinius“, – skelbiama pranešime.

Gaisro Utenoje, Kupiškio g., paslaugų paskirties pastate (70x20 m dydžio) fiksavo ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.
Suvestinė rašoma, kad 12.03 val. Atvykus, gaisro židinys buvo pastato pastogėje.

Pastatas 1 aukšto, mūrinis, stogas dengtas skarda, perdanga medinė. Gaisro metu nudegė ir sukrito stogas 60x20 m plote, likusi dalis 20x10 m nuardyta.

Liepsnų plitimas sustabdytas tik 14.50 val.

Sudegė pastato viduje buvęs automobilis BMW, 4 automobiliniai keltuvai, 2 kompresoriai, 2 suvirinimo aparatai, įvairūs įrankiai, apdegė apie 20 kub. m malkų. Fiksuotas gaisro pabaigos laikas: 17.23 val.
Išsaugoti greta esantys įvairios paskirties pastatai ir 30 sustatytu lengvųjų automobilių.

Gaisro likvidavimui papildomai pasitelktas traktorius ir frontalinis krautuvas. Baigiamieji darbai buvo vykdomi iki vėlumos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min