Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 24d. 16:23

Už bandymą vielos gabalu išsikrapštyti pinigų iš bilietų automato – 2 metai nelaisvės

Montuojamas mokesčio už stovėjimą Klaipėdoje automatas
Egidijaus Jankausko/15min.lt nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: vilniečio bandymas lengvai praturtėti pridarė rūpesčių ir nuostolių automobilių stovėjimo bilietų automato prižiūrėtojams.

Vilnietis Viktoras Chorkovas, bandęs iškrapštyti į automobilių stovėjimo bilietų automatą sumestas monetas, sugadino detalę už 586 litus. Teismas dėl pasikėsinimo pagrobti svetimą turtą bei dėl turto sugadinimo skyrė vyriškiui griežtą bausmę.

Laisvės atėmimu nuteistas vaikinas, bandęs apvogti automobilių stovėjimo bilietų automatą.

Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas ketvirtadienį paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje V.Chorkovas buvo kaltinamas dėl pasikėsinimo pagrobti svetimą turtą bei dėl turto sugadinimo.

V.Chorkovas pasikėsino įvykdyti vagystę iš saugyklos. Nuteistasis į savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ automobilių stovėjimo bilietų automato monetų įdėjimo angą įkišdamas metalinę vielą, krapštė ir tokiu būdu slaptai, įsibraunant į saugyklą, pasikėsino pagrobti įmonei priklausantį turtą – esamus bilietų automate pinigus, tačiau buvo sulaikytas „Susisiekimo paslaugų“ darbuotojo.

Be to, kišdamas metalinę vielą ir krapštydamas bilietų automatą, sugadino automato pinigų atpažinimo elektroninį blokelį, kurio vertė 586,01 lito.

Skirdamas bausmę, teismas atsižvelgė į tai, kad V.Chorkovas praeityje yra teistas už tyčinių nusikalstamų veikų nuosavybei padarymą bei, kad šiuo metu atlieka laisvės atėmimo bausmę už analogiško nusikaltimo padarymą. Anksčiau gydėsi Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje, diagnozė psichozinis sutrikimas, priklausomybė nuo alkoholio.

Įrašytas į narkologinę įskaitą, diagnozė – psichikos ir elgesio sutrikimai vartojant alkoholį. Įvykdyti nusikaltimai priskiriami prie apysunkių ir nesunkių nusikaltimų.

Apklaustas teisme nuteistasis dėl jam įkaltintų nusikalstamų veikų padarymo kaltu neprisipažino.

Įvertinęs visas aplinkybes, teismas nusprendė V.Chorkovą pripažinti kaltu ir paskyrė laisvės atėmimą dvejiems metams bei priteisė iš V.Chorkovo civiliniam ieškovui įmonei „Susisiekimo paslaugos“ 586,01 lito.

Nuosprendis per 20 dienų apeliacine tvarka gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui, skundą paduodant per Vilniaus miesto 2-ąjį apylinkės teismą, pažymima teismo atstovės ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Airinės Šerelytės ketvirtadienį išplatintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min