Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už buvusios žmonos terorizavimą nuteistas panevėžietis naują bylą užsidirbo teismo salėje

Smurtas šeimoje
123rf.com nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: smurtas šeimoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvusio sutuoktinio, vengusio išlaikyti savo vaiką ir nesutikusio leisti įsivaikinti naują šeimą su jo buvusia žmona sukūrusiam vyrui, gąsdinimai nukentėjusiųjų šeimai kėlė realų pavojų gyvybei ir sveikatai. Net nespėjęs išgirsti teismo nuosprendžio, panevėžietis terorizuotojas pratrūko naujais grasinimais – dėl to jam iškelta nauja byla.

Panevėžio miesto apylinkės teismo nuosprendžiu 33 metų Darius T. dėl buvusios sutuoktinės ir jos vyro terorizavimo bei pavojingų gyvybei grasinimų nuteistas dvejų metų laisvės atėmimu, bausmės vykdymas atidėtas vieneriems metams trims mėnesiams. Per šį laikotarpį jis įpareigotas nebendrauti su nukentėjusiaisiais, neišvykti už gyvenamosios vietos be priežiūrą vykdančios institucijos leidimo ir pradėti dirbti.

Nuteistasis privalės atlyginti abiems nukentėjusiesiems po 3 000 litų neturtinės žalos ir 500 litų teisminių išlaidų.

Nuosprendžio paskelbimo dieną į teismą atėjęs neblaivus Darius triukšmavo, svaidėsi užgauliais žodžiais ir grasinimais susidoroti, todėl buvo sulaikytas dviem paroms ir uždarytas į areštinę.

Valstybinį kaltinimą palaikiusios Panevėžio prokurorės Justinos Vingilytės teigimu, dar prieš nuosprendžio paskelbimą pratrūkęs naujais gąsdinimais teisiamasis privalės atsakyti baudžiamąja tvarka už dar vieną nusikalstamą veiką, nes tą pačią dieną pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti arba sunkiai sutrikdyti sveikatą.

Pernai pavasarį ir vasaros pradžioje panevėžiečių šeimą terorizavęs kaltinamasis atakavo juos siųsdamas į mobiliojo ryšio telefonus grasinamojo pobūdžio žinutes. Dėl tokių žinučių nukentėjusiajai teko nuolat jausti stresą, vartoti vaistus, patirti skaudžių sveikatos problemų.

Buvusio sutuoktinio, vengusio išlaikyti savo vaiką ir nesutikusio leisti įsivaikinti naują šeimą su jo buvusia žmona sukūrusiam vyrui, gąsdinimai nukentėjusiųjų šeimai kėlė realų pavojų gyvybei ir sveikatai.

Baudžiamasis kodeksas tam, kas terorizavo žmogų grasindamas susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą, numato laisvės atėmimą iki ketverių metų, primenama Panevėžio apygardos prokuratūros vyriausiosios specialistės komunikacijai Vidos Bielskytės penktadienį paviešintame pranešime.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min