Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 8d. 11:26

Už cigarečių be banderolių prekybą – 25 tūkst. litų bauda

Policija prie Kalvarijų turgavietės
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija prie Kalvarijų turgavietės

Vilniaus miesto pirmasis apylinkės teismas, išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą dėl akcizais apmokestinamų prekių realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką, skyrė Z.A. (gim. 1958 m.) 25 tūkst. litų baudą.

Kaip praneša teismo atstovas spaudai, policijos pareigūnai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą Z.A. už tai, kad ji 2009 liepos 9 d. Vilniaus Kalvarijų turgavietėje prekiavo cigaretėmis be lietuviškų banderolių, pardavinėjo 38 „Saint George“ pakelius cigarečių.

Teismo posėdyje, kuriame buvo nagrinėjama administracinio teisės pažeidimo byla, pažeidėja nedalyvavo, tačiau policijos pareigūnams, surašiusiems protokolą, pažeidimą pripažino, aiškino, kad cigaretėmis prekiauja dėl to, kad neturi kito pragyvenimo šaltinio, dėl padaryto pažeidimo gailisi.

Teismo nutarimu cigaretės, kuriomis prekiavo moteris, konfiskuotos.

Z.A. šiais metais Vilniaus miesto 1 apylinkės teismo už prekybą cigaretėmis be banderolių bausta jau 14 kartų, pernai – 8 kartus. Didžiausia jai skirta bauda – 40 tūkst. litų.

Administracinių teisės pažeidimų kodeksas už akcizais apmokestinamų prekių realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką asmeniui, jau anksčiau baustam už šiuos pažeidimus, numato baudą nuo 20 tūkst. iki 50 tūkst. litų su šių prekių konfiskavimu.

Temos: 1 Cigaretės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min