Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už dviejų vyrų nužudymą šiaulietis kalės 20 metų

Šiaulių apygardos teismas
Evelinos Butkutės/15min.lt nuotr. / Šiaulių apygardos teismas
Šaltinis: BNS
0
A A

Už dviejų vyrų nužudymą, sunkų moters sužalojimą 21-erių šiaulietis E.J. pripažintas kaltu ir nuteistas kalėti 20 metų, bausmę atliekant pataisos namuose.

Nukentėjusiesiems, Valstybinei ligonių kasai jis turės atlyginti daugiau kaip 20 tūkst. litų turtinę ir neturtinę žalą. Jo jaunesnysis brolis E.J. už nesunkų sveikatos sutrikdymą nuteistas kalėti pusantrų metų, kaip ir brolis, bausmę turės atlikti pataisos namuose. Valstybinei ligonių kasai nuteistasis su broliu turės atlyginti apie 300 litų žalą.

Šį nuosprendį broliams antradienį paskelbė Šiaulių apygardos teismas, pranešė teismo atstovas spaudai.

Teismo baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje šiaulietis E.J. kaltintas dviejų vyrų nužudymu, fizinio skausmo sukėlimu ar nežymiu sveikatos sutrikdymu, taip pat nesunkiu sveikatos sutrikdymu. Metais jaunesnis jo brolis E.J. kaltintas nesunkiu sveikatos sutrikdymu. Broliai anksčiau teisti.

Vyresnysis E.J. į pirmąjį konfliktą, kuris baigėsi žmogaus mirtimi, įsivėlė praėjusiųjų metų rugpjūčio 24 dieną Šiaulių mieste, Dubijos gatvėje. Netoli viešbučio jis girtavo su pažįstamu A.L. Vyrai susiginčijo, E.J. pargriuvusį sugėrovą ėmė spardyti. Kaip vėliau nustatė ekspertai, A.L. buvo sulaužyti galvos kaulai, sužaloti smegenys - vyras neišgyveno.

Praėjus vos kelioms savaitėms po šio nusikaltimo, E.J. padarė kitą - šįsyk su savo jaunesniuoju broliu. Šiaulių rajone, Žaliukų kaime, būdami apsvaigę nuo alkoholio dėl chuliganiškų paskatų broliai sumušė V.M. Nustatyta, kad tą dieną vyresnysis E.J. auką mušė žolės riedulio medine lazda, jaunesnysis nukentėjusįjį spardė.

V.M. dėl padaryto nusikaltimo kreipėsi į policiją. Vyresnysis E.J. tokio nukentėjusiojo žingsnio atleisti negalėjo, netrukus jis atvyko į V.M. namus. Ten išlaužė durų kabliuką ir, įsiveržęs į vidų, užpuolė ten buvusį vyrą ir jo sugyventinę J.R.

E.J. nukentėjusįjį badė peiliu, tuo pačiu peiliu gulinčiai moteriai smogė į veidą, kitas kūno vietas. V.M. neišgyveno, jo sugyventinė buvo sunkiai sužalota.

E.J. kaltės dėl padarytų nusikaltimų neneigė, tik gailėjosi, kad nužudė A.L.

Kolegija, išnagrinėjusi šią baudžiamąją bylą konstatavo, kad brolių padaryti nusikaltimai yra įrodyti byloje surinkta medžiaga, liudytojų parodymais.

Šis nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Apeliaciniam teismui.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min